"Inkaro" darbuotojams bus išmokėti atlyginimai

Jau vienuolika parų prie bendrovės "Inkaras" vartų badauja trys jos darbuotojai, kurie daugiau nei metai iš šios įmonės negauna atlyginimų.

Penktadienį su badaujančiais prie "Inkaro" bendrovės susitiko miesto meras H. Tamulis bei miesto administratorius, kurie įkalbėjo badaujančiuosius nuvykti į Kauno klinikas pasitikrinti sveikatos būklės.

Kauno klinikose medikai nustatė, kad badavimas pakenkė vieno jų kai kuriems vidaus organams.

Kaip pranešė Kauno miesto meras, badavimo vietoje materialinė pagalba buvo suteikta ne tik badaujantiems, bet ir dar kitiems 16-kai sunkioje materialinėje padėtyje esančių "Inkaro" darbuotojų.

H. Tamulis teigė, jog profsąjungų veikėjai "manipuliuoja žmonių sveikata ir jų likimais", kadangi profsąjungų atstovai įkalbinėjo badautojus tęsti akciją ir juos išsivežė iš ligoninės.

Meras pranešė, kad yra susisiekęs su Vyriausybės kancleriu, prašydamas pirmadienį susitikti su ministru pirmininku aptarti "Inkaro" darbininkų padėtį.

"Mano žiniomis, "Inkaro" darbuotojų finansiniai reikalai bus išspręsti per artimiausias porą savaičių, jų atlyginimai už darbą bus išmokėti. Todėl nebereikia badauti, nes tai kelia grėsmę žmonių gyvybei", teigia H. Tamulis.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Prieš šiuos Seimo rinkimus gyventojai optimistiškesni dėl demokratijos veikimo (2)

Nors nepatenkintų demokratijos veikimu gyventojų dalis išlieka šiek tiek aukštesnė nei manančių priešingai ir neturinčių nuomonės šiuo klausimu, prieš šiuos Seimo rinkimus nepatenkintų tuo yra 10 procentinių punktų mažiau nei prieš praėjusiuosius – 2012 metų rugsėjį.

Estijos naujasis užsienio reikalų ministras apsilankys Latvijoje ir Lietuvoje (2)

Estijos naujasis užsienio reikalų ministras Jurgenas Ligis ateinančią savaitę atvyks su vizitu į Latviją ir Lietuvą, pranešė pareigūnai.

Baigiamos nešioti rinkėjų kortelės (15)

Gyventojams šį šeštadienį baigiamos nešioti rinkėjų kortelės. Pasak vyriausiosios rinkimų komisijos, jas turėtų būti spėta išnešioti laiku – iki vakaro.

Vilniuje vyks robotų eitynės ir bepiločių orlaivių pasirodymai (7)

Vilniuje baigiamajame Inovacijų savaitės renginyje šeštadienį rengiamas robotų paradas ir kovos, bepiločių orlaivių pasirodymai.

Nešvarūs žaidimai: už skambių pareiškimų – gudrus skyrybų planas (89)

Į viešumą kyla vis daugiau skandalingų spėjimų, kodėl galėjo subyrėti viena gražiausių Holivudo porų – Angelina Jolie ir Bradas Pittas. Anot biografo, skyrybas A. Jolie galėjo planuoti ilgą laiką, o viešai sutrypti B. Pittą – gudraus plano dalis.