"Inkaro avalynės" darbininkai nutraukė bado akciją

 (2)
Šeštadienį apie pietus 19 parų trukusią bado akciją nutraukė bendrovės "Inkaro avalynė" darbininkai.
Baimindamasi dėl badaujančių darbininkų gyvybių, Kauno apskrities viršininko administracija paėmė iš Žemės ūkio banko 275 tūkst. litų paskolą. Šie pinigai jau šeštadienį išdalinti "Inkaro avalynės" darbininkams, iš kurių trys jau 19 parų tęsė bado akciją.

Gavę atlyginimus, du iš trijų badavusių darbininkų buvo išvežti į Kauno akademinių klinikų reanimacijos skyrių. Vienas darbininkas medikų bus prižiūrimas namuose.

Kaip BNS sakė UAB Kauno "Inkaro avalynė" darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Kazimieras Ruževskis, badaujantys darbininkai jautėsi prastai, tačiau išvažiavo "žvalūs".

Kovo 7 dieną prie bendrovės "Inkaro avalynė" vartų pradėję bado akciją, šios bendrovės darbininkai jau buvo kreipęsi į prezidentą V. Adamkų ir ministrą pirmininką Andrių Kubilių, prašydami padėti atgauti uždirbtus pinigus.

Kai kuriems koncerno "Inkaras" padalinių darbininkams atlyginimas buvo nemokamas daugiau nei metus, bendrovės administracija darbininkams skolinga apie 1,3 mln. litų, įmonė jau visiškai nedirba.

"Inkaro koncerno" padaliniams - UAB "Inkaro avalynė" ir AB "Inkaras" vasario 21 dieną iškelta bankroto byla.

Vyriausybės spaudos tarnyba penktadienį pranešė, kad AB "Inkaras" bus keliama baudžiamoji byla dėl gautų užsienio paskolų panaudojimo.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Nešvarūs žaidimai: už skambių pareiškimų – gudrus skyrybų planas (4)

Į viešumą kyla vis daugiau skandalingų spėjimų, kodėl galėjo subyrėti viena gražiausių Holivudo porų – Angelina Jolie ir Bradas Pittas. Anot biografo, skyrybas A. Jolie galėjo planuoti ilgą laiką, o viešai sutrypti B. Pittą – gudraus plano dalis.

Savaitgalio orai: dvi skirtingos dienos

Antrasis rudens mėnuo šį savaitgalį mums padovanos šiltus orus, tačiau poilsio dienos bus kontrastingos. Šeštadienį vėjas nurims, daug kur nušvis saulė. Sekmadienį per šalį keliaus lietaus debesys ir vėl bus vėjuota.

Konservatorius A. Navickas seka A. Pitrėnienės pėdomis: klaidos bado akis (331)

Feisbuke išplitęs švietimo ir mokslo ministrės Audronės Pitrėnienės lankstinukas su klaida žodyje „ačiū“, panašu, ne vienintelis neraštingumo pavyzdys šios rinkimų kampanijos metu. DELFI pasiekė laiškas su konservatoriaus, ilgamečio redaktoriaus Andriaus Navicko reklamine skrajute.

Policija sako pasiekusi rimtų poslinkių tyrime dėl kibernetinių atakų prieš institucijų tinklalapius (11)

Policija teigia pasiekusi rimtų poslinkių ikiteisminiame tyrime dėl plataus masto kibernetinių atakų, šį pavasarį įvykdytų prieš Lietuvos valstybės institucijų tinklalapius.

Prabilo dar vienas brolis iš Komskių šeimos: pateikė tragiškos medžioklės detalių (1180)

Antradienį pasieniečių šuns Ramzio nušovimu pasibaigusiai medžioklei vadovavo medžiotojų klubo „Rambynas“ vadas Zenonas Komskis – vienas iš brolių Komskių ketverto. Jis DELFI tvirtino, kad šuo nušautas ne iš piktybiškų paskatų.