Į oficialią kelionę - paslapčia

 (6)
Seimo pirmininkas Vytautas Landsbergis su žmona Gražina keturias dienas keliavo po Izraelį, tačiau nė vienoje oficialioje valdžios informacijoje neminima, kad su juo išvyko ir G.Ručytė-Landsbergienė.
Taip pat neminima ir tai, kad Seimo pirmininką lydi jo patarėja Jolanta Jacovskienė, atstovė spaudai Loreta Zakarevičienė ir apsaugos darbuotojas Robertas Zabotka.

Oficialiai pranešta tik tai, kad kartu su Seimo pirmininku išvyko konservatorius Emanuelis Zingeris ir frakcijos "Socialdemokratija 2000" narys Rolandas Zuoza.

Seimo tarptautinių ryšių skyriaus protokolo grupės vadovė Snieguolė Žiūkaitė teigė, kad Seimo pirmininko žmona visada lydi savo vyrą į oficialius vizitus, jeigu yra kviečiama.

Protokolo grupės vadovės žiniomis, kviečiančioji pusė paprastai visada padengia visas delegacijos išlaidas, išskyrus kelionę. Buvusio Seimo primininko Česlovo Juršėno nuomone, Seimo pirmininką žmona turi lydėti nebūtinai ir ne visur.

Jam būnant Seimo primininku jo žmona Jadvyga Juršėnienė retkarčiais vykdavo su vyru ten, kur vizito režimas buvo laisvesnis.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Tokių stebuklų dar nėra buvę: kuo gali virsti karinė slėptuvė (34)

Pajūrio regioniniame parke – nemažai įvairių „stebuklų“, kai draustiniuose visais būdais stengiamasi įrodyti buvusios sodybos faktą ir pasinaudoti vienintele galimybe ten statyti namus. Pavyzdžiui, oficialiai kaip rūsį bandoma įregistruoti ir buvusius karinius įtvirtinimus arba slėptuvę.

Vilniuje atnaujinamos gyventojų perspėjimo sirenos (6)

Vilniaus savivaldybė sostinėje ketina atnaujinti dar 13 perspėjimo sirenų.

Oro gynybos sistemoms Lietuva planuoja išleisti per 100 mln. eurų (117)

Vidutinio nuotolio norvegiškoms ir amerikietiškoms oro gynybos sistemoms NASAMS Lietuva planuoja išleisti daugiau nei 100 mln. eurų.

Valstybės tarnybos rojus: iš kuklaus atlyginimo – butas centre ir tūkstančiai sąskaitoje (220)

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba – gana keista valstybinė institucija, pažvelgus į tarnybos darbuotojų ar net vadovų atlyginimus, atrodo, kad darbas valstybės tarnyboje tikrai nėra rojus, tačiau visai kitoks požiūris apima pasižiūrėjus į šios įstaigos vadovų turto deklaracijas. Štai, buvusi ilgametė įstaigos direktorė Vida Auglienė šioje tarnyboje sugebėjo ir praturtėti, kaip pati sako, iš kuklaus atlyginimo sukaupė beveik milijono litų turtą.

Opozicija kritikuoja Lietuvos Užsienio reikalų ministeriją dėl santykių su Kuba (23)

Lietuvos diplomatijos siekis plėtoti glaudesnius santykius su komunistine Kuba sulaukė opozicijos kritikos - buvęs užsienio reikalų ministras konservatorius Audronius Ažubalis teigia, kad Užsienio reikalų ministerija demonstruoja dvigubus standartus ir rodo esanti nenuoširdi kalbose apie demokratijos vertybes.