Į darbą - pėsčiomis

 (6)
Viešojo transporto darbuotojai įspėjamąjį dviejų valandų streiką buvo surengę sausio 27 d. Tada Vilniaus gatvėmis nuo 4 iki 6 valandos nekursavo nė vienas troleibusas ir autobusas.

Autotransporto darbuotojų federacijos pirmininkas Jonas Petraška LŽ sakė, jog rytoj streikas turi įvykti 100 proc.: "Neįsivaizduoju, kas turėtų atsitikti, jog mes atsisakytume streikuoti".

Pasak J.Petraškos, reikalavimai lieka tie patys: laiku mokėti atlyginimus darbuotojams, juos didinti ir nemažinti darbo vietų: "Šiuo metu parkai moka atlyginimus. Nežinau, ar išmokės visiems, bet pastebėjau, kad atlyginimai išmokami laiku tik tada, kai pagrasiname streikais".

J.Petraška tvirtino, kad ne jų reikalas, kaip rytoj keleiviai nuvyks į reikiamą vietą: "Bus taksi, mikroautobusai, privatininkai. Mes savivaldybę ir darbdavius apie streiką įspėjome prieš 21 dieną. Visa kita - ne mūsų reikalas".

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai bus niūrūs (1)

Dangus šią savaitę dažniausiai bus labai niūrus. Nuo lietaus atsikvėpti galėsime bene tik vieną dieną – ketvirtadienį. Speigas į mūsų šalį dar neskuba, priešingai, oras kasdien bus vis šiltesnis. Tad jei ne vėjas ir krituliai paskutinės spalio dienos būtų labai neblogos.

Užsienio žiniasklaidoje – sąmyšis: laužo galvą, kas Lietuvoje laimėjo rinkimus (642)

Seimo rinkimus Lietuvoje laimėjusi ir kone 56 mandatus užsitikrinusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) užminė mįslę užsieniečiams.

Socialdemokratai pasiruošę kalbėti dėl koalicijos (108)

Socialdemokratų rinkimų štabo vadovas Algirdas Sysas sako, jog socdemai kalbėsis su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) dėl galimybės formuoti valdančiąją koaliciją.

„Valstiečiai“ konsultacijas su galimais koalicijos partneriais planuoja pradėti antradienį (42)

Seimo rinkimus laimėjusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) sudarė darbo grupę konsultacijoms su socialdemokratais ir konservatoriais, pokalbius tikimasi pradėti antradienį.

Susipažinkite: mokslininkai, galvijų augintojai ir kiti naujojo Seimo nariai (843)

Suskaičiavus Seimo rinkimų antrojo turo rezultatus paaiškėjo, ką į šalies parlamentą išrinko Lietuvos piliečiai. Po kelių savaičių parlamentarų kėdes užims žmonės, daugelio kurių pavardės yra menkai težinomos, nors į Seimą išrinkti naujokai antrajame ture įveikė ir patyrusius politikos vilkus.