Hitlerio portretai - Vilniaus parduotuvės lentynose

 (15)
Šiame antikvariate galima įsigyti ir nacių laikų atributikos.

Komentuodamas tokį atvejį, Lietuvos žydų bendruomenės pirmininkas Simonas Alperavičius BNS korespondentui sakė, jog ne paslaptis, kad Lietuvoje esama jėgų, kurioms artima nacionalsocialistinė dvasia ir kurios siekia ją įvairiais būdais eskaluoti.

"Tai liudija neseniai Šiauliuose įvykęs Mindaugo Murzos vadovaujamas partijos suvažiavimas, nauji mėginimai ją įteisinti", sakė Žydų bendruomenės pirmininkas.

Jo teigimu, per įvairius sambūrius viešai ir nemokamai platinama marginalinė spauda - laikraštis "Respublikos varpai" ir panašūs, sėjantys nacionalinę nesantaiką, skleidžiantys neonacizmo dvasią.

Pasak S. Alperavičiaus, neonacistai nebijo nei Lietuvos įstatymų, nei kreipia dėmesį į popiežiaus Jono Pauliaus II bei Lietuvos vyskupų atiprašymo ir atgailos laiškus.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Seimas svarstys siūlymą riboti kadencijas Teisėjų tarybos nariams

Seimas svarstys kelių parlamentarų siūlymą riboti kadencijas Teisėjų tarybos nariams – tokioms pataisoms po pateikimo pritarta šią savaitę.

„Baltosios pirštinės“ׅ: per pastarąsias 2 dienas – apie 40 pranešimų apie rinkimų pažeidimus (17)

Vos apie 20 pranešimų apie galimus rinkimų pažeidimus buvo gauta antrąją išankstinio balsavimo antrajame Seimo rinkimų ture dieną. Lygiai tiek pat skundų buvo gauta ir trečiąją, kai balsavimas buvo vykdomas tik specialiuosiuose paštuose ir namuose, praneša „Baltosios pirštinės“

Buvęs kandidatas į Lenkijos Seimą teisiamas už neapykantos prieš Lietuvą kurstymą (32)

Lenkijoje prieš teismą stojo buvęs kandidatas į Lenkijos Seimą Alekxanderis Kossas, kuris kaltinamas, kad savo rinkimų programoje kurstė neapykantą prieš Lietuvą.

STT kurs Lietuvos korupcijos žemėlapį (44)

Vidaus reikalų ministras Tomas Žilinskas skyrė finansavimą Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) parengtam projektui, pagal kurį bus kuriamas Lietuvos korupcijos žemėlapis ir vykdoma antikorupcinė kampanija.

Mirė profesorius A. Čižas (11)

Penktadienį, spalio 21 dieną, eidamas 88-uosius metus, Vilniuje mirė Algirdas Eduardas Čižas - habilituotas mokslų daktaras, Vilniaus Gedimino technikos universiteto profesorius emeritas ir vienas jo aktyvių kūrėjų.