G.Vagnorius reikalauja pinigų Telšių mokytojams

 (12)
Su tokiu prašytu G. Vagnorius penktadienį kreipėsi į vyriausybės vadovą Andrių Kubilių ir finansų ministrą Vytautą Dudėną, pranešė Seimo nario padėjėjas.

G. Vagnorius kilęs iš Žemaitijos ir į dabartinį Seimą išrinktas Telšių rinkimų apygardoje.

"Demokratinėje teisinėje valstybėje nepriimtina, kad vėluotų atlyginimai dėl tokių pasekmių nekaltiems tarnautojams, ypač mokytojams, ir visiškai nepriimtina, jog dėl valstybės ar savivaldybės finansinių problemų būtų nutrauktos pamokos net pradinių klasių moksleiviams", sakoma pranešime.

G. Vagnorius taip pat paprašė Finansų ministeriją išnagrinėti, dėl kokių priežasčių Telšių savivaldybė 1999 metais įsiskolino milijonus litų ir kokiu būdu tikimasi spręsti susikaupusias finansines problemas.

Kaip žinoma, jau trečia diena streikuoja Telšių rajono mokytojai, kuriems, motyvuodama pinigų trūkumu, savivaldybė laiku neišmoka atlyginimų. Rajone nedirba 7 iš 8 mokyklų.

Finansų ministerijos apskaičiavimu, Telšių rajono savivaldybės šių metų biudžeto deficitas balandžio 1 dieną buvo 2032 tūkst. litų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

VSD įkūrė pasitikėjimo liniją ir rodys visuomenei, kad vyksta verbavimas (7)

Žvalgų dieną ketvirtadienį minintis Valstybės saugumo departamentas (VSD) pranešė atidarantis pasitikėjimo telefono liniją ir pradedantis visuomenės švietimo kampaniją.

Premjeras: J. Milius tik tęsdavo Vyriausybės pradėtus darbus (3)

Naujų rinkų atvėrimas neįmanomas be aukščiausių valstybės pareigūnų įsikišimo, sako Premjeras Algirdas Butkevičius, todėl atleisto Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovo Jono Miliaus žodžiai, dėl „ Premjero šildymosi svetimais nuopelnais" neturi pagrindo.

A. Butkevičius: netrukdysime „valstiečiams“ sudaryti valdančiąją koaliciją (60)

Socialdemokratai netrukdys Seimo rinkimus laimėjusiai Lietuvos valstiečių ir žaliųjų (LVŽS) sąjungai sudaryti valdančiąją koaliciją, sako Socialdemokratų partijos pirmininkas premjeras Algirdas Butkevičius.

L. Linkevičius Varšuvoje pabrėžė vienybės svarbą (8)

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius spalio 26 dieną Varšuvos saugumo forume aptarė regiono saugumo iššūkius ir NATO atsaką.

Pataria „valstiečiams“, kaip stabdyti emigraciją: svarbiausia – investuotojai (32)

Valstiečiai ir žalieji kol kas dar buria valdančiąją daugumą, būsimus partnerius bandydami įtikinti savo siekiais įvesti didesnį valstybės reguliavimą ekonomikoje, kurti valstybinį banką, valstybinių vaistinių tinklą, valstybines alkoholio parduotuves, ar keisti darbo kodeksą labiau apsaugant darbuotojus. Kokios gali būti valstiečių ir žaliųjų siūlomų sprendimų pasekmės? Apie visa tai, pokalbis laidoje „Dėmesio centre“ su Investuotojų forumo valdybos pirmininku Rolandu Valiūnu ir dienraščio „Verslo žinios“ vyr. redaktoriumi Rolandu Barysu.