Gimnazijos vadovas: pirmą kartą susidūriau, kad tokios būklės mokinys ateitų į pamokas

 (119)
Penktadienį, apie 14.30 val., sostinės policija skubėjo į Vilniaus Salomėjos Nėries gimnaziją. Į paskutinę pamoką 16-metis atėjo visiškai girtas.
© DELFI / Orestas Gurevičius

„Mokinys per pertrauką su draugu išgėrė ir atėjo į pamoką, čia jį pradėjo pykinti, jis išėjo į tualetą, taip vaikštantį mes jį nutvėrėme išgėrusį, iškvietėme policiją ir tėvus“, – DELFI sakė laikinai gimnazijai vadovaujantis Sigitas Kavoliūnas.

Pirmos gimnazijos klasės moksleivis paaiškino, kad išgerti degtinės jam pasiūlė bendraklasis. Jaunuolį ne tik pykino – jis skundėsi ir skrandžio skausmais. Į gimnaziją atvykusio 16-mečio tėvai su policija susitarė, kad į ligoninę vaikiną nuveš tėtis.

„Pirmą kartą susidūriau, kad tokios būklės ateitų į pamokas. Matėsi akivaizdžiai“, – sakė S. Kavoliūnas.

Direktoriaus teigimu, gimnazistas tikrai nebus pašalintas iš mokyklos. Apie įvykį informuota Vaiko gerovės komisija, vaikui bus pasiūlytas psichologas, su juo dirbs socialinis pedagogas. Iki šiol gimnazistas elgesio problemų neturėjo.

Kitą savaitę direktorius ketina aiškintis, kas degtinę pirko, kas nepilnamečiams ją pardavė. „Vienas dalykas, kada reaguoja mokyklos administracija, kitas dalykas, kada kviečiama policija. Galų gale, tai ir kitiems rodo mokyklos požiūrį į tokius atvejus“, – apie tai, kodėl kvietė policiją, aiškino gimnazijos vadovas.

S. Kavoliūnas neslepia: alkoholis ir narkotinės medžiagos – aktuali problema. Štai praėjusį rugsėjį socialinis pedagogas į gimnaziją iškvietė policiją. Pedagogui kilo įtarimai, kad paaugliai gali turėti su savimi narkotinių medžiagų.

Direktorius atkreipė dėmesį, kad mokyklos teritorija atvira, kieme renkasi Senamiesčio „gražuoliai“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Įspūdingą karjerą Airijoje padariusi lietuvė: gaila Lietuvoje likusių klasiokų (8)

18 metų Airijoje gyvenanti lietuvė Simona Šiškauskaitė puikiais įvertinimais baigė universitetą ir pateko tarp laimingųjų, priimtų į prestižinę William Fry advokatų kontorą Dubline.

Orai: ateina audros (20)

Savaitei įpusėjus sulauksime neramių orų: prognozuojamas gausus lietus, perkūnija, smarkus vėjas. Antroje savaitės pusėje bus ramiau, šiluma neišblės, o debesys vis atneš lietaus.

Darbo partijai laikinai vadovaus Š. Birutis, lyderio rinkimai – žiemą (6)

Nuolatinio neparlamentinės Darbo partijos pirmininko rinkimai vyks kitų metų vasarį.

Artimiausiomis dienomis prognozuojami audringi orai su liūtimis (17)

Artimiausiomis dienomis sinoptikai prognozuoja smarkų lietų su perkūnija, sustiprės vėjas.

V. Fiodorovas pašalintas iš Darbo partijos (30)

Buvęs Seimo narys Viktoras Fiodorovas antradienį pašalintas iš Darbo partijos.