Generalinis prokuroras nubaudė Mažeikių prokurorus

 (2)
Generalinio prokuroro įsakymu patikrinus tokio pobūdžio baudžiamąsias bylas nuo 1990 metų, buvo nustatyta, kad Mažeikių rajono apylinkės prokuratūroje tardymas šiose bylose buvo atliekamas nepateisinamai ilgai, o 18-je sustabdytų ar nutrauktų bylų priimti procesiniai sprendimai buvo pripažinti nepagrįstais ir panaikinti.

Mažeikių rajono apylinkės prokuratūros vyriausiajam prokurorui Jurijui Malininui, jo pavaduotojui Pauliui Gerybai, neužtikrinusiems tinkamo baudžiamojo persekiojimo tiriant su naftos ūkiu susijusias baudžiamąsias bylas, pareikšti papeikimai.

Drausminio pobūdžio priemonės taikomos ir dar keliems šios apylinkės prokuratūros prokurorams, ketvirtadienį pranešė Generalinės prokuratūros atstovas spaudai.

Atsižvelgdama į nusikaltimų naftos ūkyje bylų sudėtingumą, taip pat, kad būtina tirti ir galimą korupciją, generalinio prokuroro K. Pėdnyčios įsakymu dalį bylų iš apylinkių prokuratūrų perėmė Šiaulių ir Klaipėdos apygardų prokuratūros.

Šių bylų tyrimą kontroliuoja Generalinė prokuratūra.

Kai kurių analitikų duomenimis, kol "Mažeikių naftos" valdymo pernai perėmė JAV bendrovė "Williams International", naftos perdirbimo gamykloje kasmet buvo išplaunama arba išgrobstoma šimtai milijonų litų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Lietuva laiko dešimtąjį Konstitucijos egzaminą 12 val. laikyk egzaminą DELFI (2)

Šiandien visi savo konstitucines žinias pasitikrinti norintys Lietuvos piliečiai jau dešimtą kartą laikys Teisingumo ministerijos organizuojamą Konstitucijos egzaminą.

Orai: už šiltas dienas ruduo atsiims su kaupu

Nuo antradienio danguje vis dažniau sukinėsis debesys. O nemaloniausia dalis laukia antroje savaitės pusėje: tuo metu ne tik lietus taškysis, bet ir smarkus vėjas vers iš kojų.

R. Bogdanas apie padėtį Sirijoje: diplomatijos galimybės šiame konflikte yra išsemtos (129)

Nuo praėjusio ketvirtadienio per bombardavimus Sirijos Alepo mieste jau žuvo daugiau kaip 120 civilių gyventojų, miestas beveik nušluotas. Rusija kaltinama iš oro sušaudžiusi humanitarines vilkstines ir sunaikinusi labdaros sandėlius.

Lemtinga D. Trumpo ir H. Clinton dvikova: laimėtojas gali paaiškėti jau šiąnakt (247)

Ką pasirinktumėte: populiariausios šalyje sporto šakos varžybas ar politikų diskusiją? JAV gyventojai turi aiškų atsakymą: didžioji dalis stebės pirmuosius iš trejų suplanuotų debatų tarp Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton, o ne tuo pat metu vyksiantį amerikietiškojo futbolo mačą.

Iš Lietuvos išvyko jau antra pabėgėlių šeima (636)

Iš Lietuvos išvyko dar viena pabėgėlių šeima. Tai sirai: du suaugę ir trys vaikai, pranešė LNK Žinios.