Gėjai nuo jaunųjų radikalų ginsis teisme

 (125)
Lietuvos gėjų lyga, reaguodama į jaunųjų radikalų pareiškimą, reiškia protestą prieš nesantaikos kurstymą visuomenėje ir žada kreiptis į teismą dėl Visuomeninių organizacijų įstatymo pažeidimų.
Praėjusią savaitę Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga "Jaunalietuviai", Jaunųjų nacionaldemokratų judėjimas bei Lietuvių tautinio jaunimo organizacija "Jaunoji karta" kreipėsi į Lietuvos valdžią, reikalaudamos pradėti šalyje valstybinę gimimų skaičiaus didinimo politiką, uždrausti abortus ir "laisvą seksą", "tvirkinančio pobūdžio leidinius", gėjų organizacijas bei jų leidinius, visus striptizo barus ir klubus, jų turtą konfiskuojant.

Trys peticiją pasirašiusios radikalios jaunimo organizacijos atsakymo iš valdžios lauks visą vasarą, o jei nesulauks, rudenį ketina pradėti "ryžtingas akcijas".

Antradienį Lietuvos gėjų lyga išplatino atsakomąjį pareiškimą.

Lietuvos gėjų lyga piktinasi, jog Teisingumo ministerijose įregistruotos radikalių nacionalistų organizacijos savo peticijoje gėjų organizacijas vadina "iškrypusiomis" ir reikalauja jas uždrausti, taip pat ragina uždrausti gėjų leidinius.

"Lietuvos gėjų ir lesbiečių organizacijos veikia pagal Teisingumo ministerijoje įregistruotus įstatus ir turi teisę informuoti visuomenę apie savo veiklą, leisdamos įvairius leidinius", rašo Lietuvos gėjai.

Anot jų, "Jaunosios kartos" tinklapyje internete skelbiama "tautinės organizacijos politinė kryptis" pasižymi politika prieš seksualines mažumas.

"Koncentracijos stovyklos? Homofobija ir neapykanta homoseksualiems Lietuvos piliečiams įgauna pavojingą organizuotą formą", tvirtina gėjai.

Minėtosios jaunimo organizacijos yra įregistruotų politinių partijų "jaunimo skyriai". Pasak gėjų lygos pranešimo, vadinasi, jų pažiūroms ir politikai atstovauja Seimo nariai Stanislovas Buškevičius ir Rimantas Smetona.

Lietuvos gėjų lyga reiškia protestą prieš nesantaikos kurstymą visuomenėje ir žada kreipsis į teismą dėl Visuomeninių organizacijų įstatymo pažeidimų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Užsienio žiniasklaidoje – sąmyšis: laužo galvą, kas Lietuvoje laimėjo rinkimus (263)

Seimo rinkimus Lietuvoje laimėjusi ir kone 56 mandatus užsitikrinusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) užminė mįslę užsieniečiams.

Socialdemokratai pasiruošę kalbėti dėl koalicijos (89)

Socialdemokratų rinkimų štabo vadovas Algirdas Sysas sako, jog socdemai kalbėsis su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) dėl galimybės formuoti valdančiąją koaliciją.

„Valstiečiai“ konsultacijas su galimais koalicijos partneriais planuoja pradėti antradienį (26)

Seimo rinkimus laimėjusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) sudarė darbo grupę konsultacijoms su socialdemokratais ir konservatoriais, pokalbius tikimasi pradėti antradienį.

Susipažinkite: mokslininkai, galvijų augintojai ir kiti naujojo Seimo nariai (756)

Suskaičiavus Seimo rinkimų antrojo turo rezultatus paaiškėjo, ką į šalies parlamentą išrinko Lietuvos piliečiai. Po kelių savaičių parlamentarų kėdes užims žmonės, daugelio kurių pavardės yra menkai težinomos, nors į Seimą išrinkti naujokai antrajame ture įveikė ir patyrusius politikos vilkus.

„120s“ žinios: Prezidentė, nugalėtojai ir lapė

Šiandien trumposiose „120s žiniose“ žiūrėkite prezidentė linki „valstiečiams“ suburti skaidrią ir atsakingą koaliciją; R. Karbauskis sako abu svarbiausi postai turi priklausyti jiems; G. Landsbergis sako, kad derybos negali vykti dviem frontais Labanoro girioje nufilmavo drąsią lapę.