Gediminas Žemaitis lieka Kauno tarybos nariu

Norėjęs atsistatydinti, tačiau persigalvojęs Kauno tarybos narys Gediminas Žemaitis lieka dirbti miesto taryboje.
Gegužės viduryje Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) įteikęs atsistatydinimo pareiškimą, praėjusią savaitę G. Žemaitis VRK įteikė prašymą, kad jo pirmasis pareiškimas nebūtų svarstomas.

Kaip BNS korespondentui sakė VRK atstovai, antradienį vykusiame VRK posėdyje nė vienas iš G. Žemaičio pateiktų prašymų nebuvo svarstytas, ir jis lieka dirbti Kauno miesto taryboje.

G. Žemaitis BNS korespondentui buvo sakęs, jog jo apsisprendimą pasilikti Kauno taryboje paskatino rinkėjų skambučiai ir Naujosios sąjungos (NS, socialliberalai) Kauno skyrius.

Atsistatydinti G. Žemaitis ketino, nes nenorėjo, pasak jo paties, dalyvauti "nesąžiningoje politikoje".

Savivaldybių tarybų rinkimuose buvęs pirmas NS sąraše, G. Žemaitis šiai partijai nepriklauso.

NS galiausiai neparėmė G. Žemaičio, jam siekiant miesto mero posto.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Ruklos seniūnas apie pabėgėlius: tegul savo tradicijų laikosi uždarai ir nebruka jų mums (187)

Jonavos rajone, Rukloje, kurioje yra Pabėgėlių priėmimo centras vyksta vienas incidentas po kito ir iš miestelio nedingsta įtampa. Ruklos seniūnas Gintas Jasiulionis teigė, kad problemų gali būti ir daugiau, jis aiškino, kad kitatikiai turi prisitaikyti naujojoje šalyje ir laikytis mūsų įstatymų ir per daug nekaltino į incidentus įsiveliančių vietinių gyventojų.

V. Antonovas ketina skųsti Maskvos arbitražo teismo sprendimą (8)

Rusijos verslininkas, didžiausias bankrutavusio banko „Snoras“ akcininkas Vladimiras Antonovas skųs penktadienį priimtą Maskvos arbitražo teismo sprendimą nutraukti jo daugiau kaip 40 mlrd. rublių vertės ieškinio Lietuvai nagrinėjimą.

Kadenciją baigianti ministro patarėja džiaugiasi sugebėjimais šokti aplink stulpą (82)

Aplinkos ministro Kęstučio Trečioko patarėja, taip pat atstovė spaudai Simona Liaudanskytė kadenciją baigia socialiniame tinkle bei savo tinklaraštyje paskelbtais gana įdomiais pasisakymais. Ji teigė išbandžiusi vertikalią gimnastiką arba kitaip šokius aplink stulpą ir dalinasi savo įspūdžiais.

Politologas: „valstiečių“ ir socialdemokratų koalicija bus labai trapi (77)

„Valstiečių“ ir socialdemokratų koalicija būtų labai trapi dėl nedidelės daugumos Seime, sako apžvalgininkas Kęstutis Girnius.

Tarnybinių šunų atminimo įamžinimo sąskaitoje – 8273 eurai (15)

Nušauto pasieniečių belgų aviganio Ramzio ir kitų tarnybinių šunų atminimui įamžinti, penktadienio duomenimis, yra paaukoti 8273 eurai. Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) ir gyvūnų globos klubas „Draugo letena“ pranešimas spaudai dėkoja visiems, palaikantiems idėją pagerbti tarnybinius šunis.