Garsusis Kauno socialliberalas blaškosi

 (5)
Kauno tarybos narys Gediminas Žemaitis, prieš dvi savaites Vyriausiajai rinkimų komisijai įteikęs atsistatydinimo prašymą, persigalvojo ir nusprendė tęsti darbą miesto taryboje.
Vyriausiajai rinkimų komisijai jis įteikė dar vieną prašymą, kuriame prašoma nesvarstyti anksčiau pareikšto pageidavimo.

G.Žemaitis buvo įrašytas pirmas Naujosios sąjungos (socialliberalų) kandidatų į Kauno miesto tarybą sąraše.

Iki savivaldybių rinkimų socialliberalai skelbė, kad būtent G.Žemaitis taps Kauno meru, jeigu jų partija laimės rinkimus.

Naujoji sąjunga gavo 8 mandatus ir nusileido tik Laisvės sąjungai, iškovojusiai trimis mandatais daugiau.

G.Žemaitis buvo iškeltas kandidatu į mero postą, bet nesurinko reikiamo balsų skaičiaus.

Vėliau šiam politikui nebuvo pasiūlytas joks postas miesto savivaldybėje.

Tai supykdė G.Žemaitį, kuris apkaltino socialliberalus nesąžininga politika.

Buvęs Kauno kelių policijos vyresnysis komisaras G.Žemaitis kelis kartus buvo renkamas vienu populiariausių Kauno miesto žmonių.

Grįždamas į politiką G.Žemaitis pareiškė nenorįs nuvilti už jį balsavusių žmonių. Buvęs kelių policijos vadovas taip pat ketina balotiruotis į Seimą rudenį vyksiančiuose rinkimuose.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Nori negerti, bet nebegali: kada įvyksta lemtingas pokytis (18)

Dar tik pusė aštuntos, o prie kioskelio būriuojasi kompanija. „Baltus arklius reik baidyt“, – į labo ryto palinkėjimą atsako gyviausias.

Kur dingsta rinkimų atlyginimams skirti pinigai: pirmininkai apšvarino savo narius? (82)

Rinkimų apylinkių komisijų nariai neseniai gavo atlyginimą už rugsėjo mėnesį. Atlyginimai, žinoma, nedideli, tačiau kai kurių komisijų nariai skundžiasi, kad dėl to kaltas ne tik mažas finansavimas, tačiau ir nesąžiningi komisijų pirmininkai, kurie sau išsimoka daug didesnes algas.

Seimas svarstys siūlymą riboti kadencijas Teisėjų tarybos nariams (6)

Seimas svarstys kelių parlamentarų siūlymą riboti kadencijas Teisėjų tarybos nariams – tokioms pataisoms po pateikimo pritarta šią savaitę.

„Baltosios pirštinės“ׅ: per pastarąsias 2 dienas – apie 40 pranešimų apie rinkimų pažeidimus (25)

Vos apie 20 pranešimų apie galimus rinkimų pažeidimus buvo gauta antrąją išankstinio balsavimo antrajame Seimo rinkimų ture dieną. Lygiai tiek pat skundų buvo gauta ir trečiąją, kai balsavimas buvo vykdomas tik specialiuosiuose paštuose ir namuose, praneša „Baltosios pirštinės“

Buvęs kandidatas į Lenkijos Seimą teisiamas už neapykantos prieš Lietuvą kurstymą (45)

Lenkijoje prieš teismą stojo buvęs kandidatas į Lenkijos Seimą Alekxanderis Kossas, kuris kaltinamas, kad savo rinkimų programoje kurstė neapykantą prieš Lietuvą.