G. Vagnorius sustabdė narystę konservatorių partijoje

 (4)
Seimo narys Gediminas Vagnorius ketvirtadienį pranešė, kad sustabdo savo narystę konservatorių partijoje. Jis paragino valdančiąją partiją "neatsisakyti" rinkimų pažadų ir "grįžti" prie konservatorių rinkimų programos.
Ekspremjeras savo viešame pareiškime primena kai kuriuos 1997-1998 metų ekonominės ir socialinės gerovės rodiklius ir dar kartą kritikuoja vyriausybių veiklą po jo atsistatydinimo 1999 metų pavasarį kaip tenkinančią šešėlinio verslo poreikius.

"Daugiausia pataikavimo principu surinkta valdančiosios partijos vadovybė iškilusias rimtas finansines problemas bando dangstyti taupymo šūkiais, ir atrodo, iki šiol nesuvokia, kas iš tikrųjų vyksta šalies ekonomikoje", teigia G. Vagnorius.

Iki pastarojo meto konservatorių partijoje G. Vagnorius nebeturėjo jokių pareigų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

„Nota Bene“: buvo remtasi „užsienio partnerių kainodara“ (112)

Itin brangiai virtuvės įrankius Lietuvos kariuomenei pardavusi bendrovė „Nota Bene“ pripažįsta suklydusi, kad neinformavo kariuomenės, jog „auksinius šaukštus“ perpardavė iš Lietuvos tiekėjo, o ne Vokietijos įmonės „Karcher-Futuretech“.

Aplinkos ministerijos detektyvas: prasikaltęs institucijos vadovas, kurio atleisti negali niekas (29)

Aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas antradienį lankėsi Seime, Liberalų sąjūdžio frakcijoje. Ministras aiškinosi dėl labai brangių pamokų, kurias Aplinkos ministerija pirko vaikams.

A. Pitrėnienės atsakas dėl „ačių“: pretenzijų neturiu (117)

Švietimo ir mokslo ministrės Audronės Pitrėnienės rinkiminės kampanijos lankstinukus papuošusi klaida užsuko pašaipų virtinę feisbuke. Tuo metu pati ministrė aiškina, kad klaidų pasitaiko visiems ir sakė pretenzijų dėl leidinyje atsiradusio žodžio „ačių“ neturinti.

Prezidentūra siūlo atsisakyti neskaidrių vidaus sandorių viešuosiuose pirkimuose (21)

Prezidentūra siūlo atsisakyti galimybės bendrovėms pirkti paslaugas iš joms pavaldžių įstaigų be viešojo pirkimo konkursų.

M. Lingė: iki rinkimų sumažinti Seimo narių skaičiaus neįmanoma (30)

Seimo kadencijai einant į pabaigą užregistruota „darbiečių“ iniciatyva mažinti parlamentarų yra rinkiminė ir neįgyvendinama, konstatavo Prezidentės patarėjas vidaus politikos klausimais Mindaugas Lingė.