G. Vagnoriaus šalininkai ketina kurti dar vieną partiją

 (8)
Vienas apie partijos dalybas galvojantis konservatorius dienraščiui "Lietuvos rytas" sakė, kad naują partiją galvojama kurti po kovo 19 dieną vyksiančių rinkimų, siekiant išvengti kaltinimų, jog per rinkimus norima pakenkti konservatoriams.

Dalis konservatorių partijos lyderio Vytauto Landsbergio oponentų tikisi, kad konservatoriai rinkimuose patirs triuškinamą pralaimėjimą, kuris padės įvertinti padėtį partijoje.

Pats G. Vagnorius dienraščiui teigė, kad jis neišėjo iš partijos, o tik žengė politinį žingsnį, pasitraukdamas nuo jos vadovybės.

Jo nuomone, tai sudarys geresnes galimybes teikti siūlymus ir daryti didesnį poveikį, keičiant netinkamą politiką.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: nuo kitos savaitės viskas pasikeis

Rugsėjo ir spalio sandūra mums padovanojo ganėtinai šiltus, bet ne itin gražius orus.

L. Graužinienė ragina K. Komskį trauktis iš Seimo vicepirmininko pareigų (83)

Seimo vadovė „darbietė“ Loreta Graužinienė ketvirtadienį paragino „tvarkietį“ Kęstą Komskį trauktis iš parlamento vicepirmininko pareigų.

Rinkėjai pradėjo vertinti K. Krivicką (83)

Rinkėjai tarp dažniausiai minimų 25 visuomenės veikėjų pradėjo minėti ir į politiką pasukusį prodiuserį Kristupą Krivicką, rodo rugsėjį atlikta „Baltijos tyrimų“ apklausa.

Mažėja atotrūkis tarp socialdemokratų ir konservatorių apklausa (795)

Artėjant Seimo rinkimams Socialdemokratų partija vis dar išlieka gausiausiai remiama, tačiau išaugęs palaikymas šiuo metu opozicijoje esančiai Tėvynės sąjungai-Lietuvos krikščionims demokratams (TS-LKD) sumažino atotrūkį tarp dviejų populiariausių politinių jėgų.

Spalio orai: kaip greitai butuose bus įjungtas šildymas (58)

Šildymas įjungiamas, kai vidutinė paros temperatūra būna apie 10 °C, bet artimiausias keturias paras tikrai bus šiltos ir naktys, ir labai šiltos dienos, LRT RADIJUI sako sinoptikė Izolda Marcinonienė.