G. Vagnoriaus šalininkai bus pašalinti iš konservatorių partijos

 (1)
Toks konservatorių frakcijos sprendimas buvo priimtas pirmadienį vykusiame posėdyje, kuriame buvo aptartas G. Vagnoriaus šalininkų sprendimas steigti naują Seimo frakciją.

Konservatorių frakcija nutarė kreiptis į Tėvynės sąjungos priežiūros komitetą, kad šis per savaitę įvertintų susidariusią padėtį, pranešė konservatorių frakcijos spaudos tarnyba.

Dienraščio "Lietuvos rytas" duomenimis, "nuosaikieji" bus pašalinti iš partijos.

Iš konservatorių partijos jau pašalinti nuosaikiųjų frakcijos nariai Nijolė Oželytė ir Kęstutis Skrebys. G. Vagnorius pats sustabdė savo narystės Tėvynės sąjungoje.

Dvylika ekspremjero G. Vagnoriaus šalininkų Seime ketvirtadienį atskilo nuo "motininės" Tėvynės sąjungos frakcijos ir susibūrė į Nuosaikiųjų (konservatorių) frakciją.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: užgrius šilti, bet šlapi pokyčiai (3)

Paskutinę rugsėjo savaitę sulauksime permainų. Iki savaitės vidurio orai bus sausi, temperatūra žymiai nesikeis. Tačiau antroje savaitės pusėje termometrų stulpeliai šoktels aukštyn. Deja, bet šiluma mėgautis trukdys smarkus vėjas ir pliaupiantis lietus.

F. Kukliansky: Vilniaus merai keičiasi, bet niekas neranda vietos žydų gelbėtojų paminklui (36)

Rugsėjo 23-ąją minima Lietuvos žydų genocido diena. Ilgus metus Holokausto tema Lietuvoje buvo nutylima, o prezidentas Algirdas Brazauskas, atsiprašęs žydų tautos, toli gražu ne vien pagirtas buvo. Šiandien jau net vokiečiai mano, kad Lietuva yra pirmoji Rytų Europos valstybė, kuri atvirai kelia savo gyventojų kaltės klausimą. Maždaug prieš mėnesį solidžiausiame Vokietijos dienraštyje „Frankfurter Allgemeine Zeitung“ publikuotas straipsnis apie Lietuvos pastangas atvirai kalbėti apie Holokausto istoriją.

Kaip vakarais laiką leido Maironis? (36)

Rugsėjo 16-ąją Maironio lietuvių literatūros muziejuje lankytojams bus atvertas literatūros klasiko, prelato Maironio memorialinis butas, kuris per pastaruosius metus restauruotas visiškai tiksliai.

Vilniuje siūloma įkurti Pasaulio litvakų muziejų ir atkurti žydų institutą (35)

Puoselėjant žydų paveldą, Vilniuje siūloma įkurti Pasaulio litvakų muziejų, atkurti žydų mokslinį institutą, o Vyriausybės rūmuose įamžinti prie Lietuvos valstybės atkūrimo prisidėjusių žydų atminimą.

Emigracija: buvo išsigelbėjimas, tapo tragedija (411)

Per dešimtmetį mūsų padaugės iki 3,5 mln. Tokiais nerealiais tikslais ir bendromis frazėmis grįsta politikų kol kas tik popierinė kova su didžiausiu mūsų valstybės iššūkiu – demografiniu nuosmukiu.