Finansų ministras tikisi, kad telekomo akcijų pardavimo stabdyti neteks

 (2)
Interviu CNBC televizijai trečiadienio vakarą V. Dudėnas teigė, kad akcijų pardavimas gali būti sustabdytas, nes tai priklauso nuo rinkos.

"Bet kuris viešas akcijų pardavimas gali būti sustabdytas, bet aš tikiuosi, kad taip nebus su mūsų pasiūlymu", sakė Lietuvos finansų ministras.

Anot jo, esama susidomėjimo telekomo akcijomis, o potencialios augimo perspektyvos bei naujos technologijos yra veiksniai, skatinantys šį susidomėjimą.

"Kai "Lietuvos telekomas" buvo privatizuotas 1998 metais, jo technologinė bazė buvo pasenusi. Per pastaruosius dvejus metus jo veikla labai pagerėjo - tai rodo finansiniai rezultatai", kalbėjo V. Dudėnas.

Finansų ministras pripažino, jog yra rizikos, kad už akcijas galima negauti geriausios kainos.

"Tokia rizika yra visuomet, todėl mes priimsime sprendimą, jei gausime gerą kainą. Šį klausimą turės svarstyti Privatizavimo komisija ir Vyriausybė", sakė V. Dudėnas.

Paskelbtas preliminarus vienos akcijos kainos intervalas yra 3-3,80 lito.

Lietuvos finansų ministras trečiadienį lankėsi Londone, kur dalyvavo susitikimuose su potencialiais Vakarų investuotojais į "Lietuvos telekomą". Jis taip pat davė nemažai interviu Vakarų žurnalistams.

"Lietuvos telekomo" vadovų ir jo privatizavimo patarėjų susitikimai su galimais investuotojais Vakarų finansų sostinėse bus tęsiami iki šios savaitės pabaigos.

35,03 proc. telekomo akcijų paketą Lietuvos Vyriausybė planuoja parduoti birželio 12 dieną.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Ekspertas: Rusijos karinis biudžetas – ne pasirodymui ar šantažui, jis – karui (23)

„Rusijos ekonomika traukėsi, tačiau karinis biudžetas – ne. Tai skirta ne pasirodymui ar šantažui, tai - karui. Klausimas tik, kur vyks veiksmas ir ar būsime pasirengę laiku. Žinoma, tą mūšį mes laimėsime, yra vienintelis klausimas – kokia kaina. Greiti Rusijos veiksmai dramatiškai išbrangins mūsų sąnaudas, bet iš esmės, vis tiek pralaimės Rusija. Mūsų uždavinys - kad tai suprastų ir pati Rusija. Jie neturi jokių šansų“, – interviu DELFI sakė Lenkijos mokslininkas, politologas, Lenkijos Užsienio reikalų ministro patarėjas prof. Przemyslawas Zurawskis vel Grajewskis. Jis kalba apie tai, kad Baltarusija gali tapti lengvu taikiniu Rusijai, kurį galima pristatyti kaip didelę imperinę sėkmę, Rusijos pasaulio suvienijimo etapą.

Orai: paskutinės spalio dienos pradžiugins (2)

Kiek sausesnių orų periodas baigsis jau penktadienį. Tuo metu šalį pasieks nauja kritulių banga, sustiprės vėjas. Laimei, tai truks neilgai. Savaitgalį oras bus ne tik sausesnis, bet ir saulėtesnis.

NATO pranešė apie pažangą ruošiantis dislokuoti batalionus Baltijos šalyse ir Lenkijoje (48)

NATO daro pažangą, formuodama batalionus, kuriuos ruošiamasi dislokuoti rytinių sąjungininkių, nerimaujančių dėl griežtėjančio Rusijos tono, teritorijose, trečiadienį pranešė Aljanso vadovas Jensas Stoltenbergas.

Sunkumai dėl darbo – ne visiems išeinantiems Seimo nariams: kai kam vartai į šiltą vietą jau atverti (84)

Seimo pirmininkės pavaduotojui ir kol kas dar Seimo nariui, bet neperrinktam Vydui Gedvilui, panašu, kad nereikės ilgai sukti galvos ieškantis naujo darbo. Vartai į gana šiltą ir užtikrintą darbo vietą jam yra plačiai atidaryti.

Lietuvoje kuriamame tarptautiniame batalione bus ir tankų, ir šarvuočių, sako J.Olekas (89)

Lietuvoje kuriamame tarptautiniame NATO batalione bus ir tankų, ir pėstininkų kovos mašinų, sako krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.