Emigracija atskiria tėvus ir vaikus: daugiau kaip 2 tūkst. vaikų suteikta laikinoji globa

 (123)
Vien ofi­cia­liais 2012 me­tų duo­me­ni­mis, dau­giau kaip 2 tūkst. mū­sų ša­lies vai­kų yra su­teik­ta lai­ki­no­ji glo­ba. 2011-ai­siais to­kių ne­pil­na­me­čių bu­vo 2134, per­nai - 2032. Tačiau tikrieji su emigracija susiję rodikliai ko gero yra kur kas didesni.
Sugrįžę emigrantai Kauno oro uoste
© DELFI (P.Garkausko nuotr.)

„Lietuvos žinios“ rašo, kad šie skai­čiai ne­ats­pin­di ti­kro­sios pa­dė­ties, nes to­li gra­žu ne vi­si tė­vai dek­la­ruo­ja, kad iš­vyks­ta.

„Ofi­cia­lios, vi­siš­kai ob­jek­ty­vios ir rea­ly­bę ati­tin­kan­čios sta­tis­ti­nės in­for­ma­ci­jos apie tai nė­ra. Ne­aiš­ku, kiek vai­kų pa­lies­ti tė­vų emig­ra­ci­jos - tiek abie­jų, tiek vie­no iš jų“, - dienraščiui sa­kė Vai­ko tei­sių ap­sau­gos kon­tro­lie­rės pa­ta­rė­ja In­ga Juo­za­pa­vi­čie­nė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Liūtis Vilniuje: jau uždaroma viena gatvė

Trečiadienio popietę sostinėje nušniokštus liūčiai nepravažiuojama tapo Narbuto gatvėje. Kol kas kitose gatvėse eismas vyksta.

Atsistatydina teisingumo viceministras D. Matuiza (5)

Teisingumo viceministras Donatas Matuiza trečiadienį atsistatydino iš pareigų. Tai BNS trečiadienį patvirtino teisingumo ministerijos atstovė spaudai Rita Grumadaitė.

Ateitininkų žaidimai pašiurpino Berčiūnus (68)

Sovietinės simbolikos demonstravimą draudžia įstatymas, bet kurortinių Berčiūnų gyventojai pašiurpo, kai vėlų sekmadienio vakarą gyvenvietėje užgriaudėjo tarybų Lietuvos himnas.

Lietuvos ir Briuselio pozicijos skiriasi: D. Grybauskaitė sveikina JAV Kongreso sankcijas Rusijai (177)

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė trečiadienį pasveikino Jungtinių Valstijų Kongreso planus įvesti naujas sankcijas Rusijai, kurios gali paveikti energetikos ūkį.

„Valstiečiai“ dėl koalicijos jau susitarė su Lenkų rinkimų akcija? (169)

Kol Socialdemokratų partijos skyriuose vyksta apklausa dėl galimybių ir toliau dirbti valdančiojoje koalicijoje su „valstiečiais“, pastarieji dėl bendradarbiavimo galbūt jau susiderėjo su Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) atstovais.