"Dutūkstantininko" prognozėse - LSDP žlugimas

Partijos "Socialdemokratija 2000" pirmininko pavaduotojas Arvydas Akstinavičius teigia, kad su LDDP sudariusi rinkimų koaliciją, Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) galutinai žlugo.
"LSDP galutinai žlugo. Nežinau - grįžtamai, ar negrįžtamai, tai parodys laikas", sakė jis spaudos konferencijoje pirmadienį.

Anot jo, dabar "vietoje perspektyvios LSDP tautai siūlomas kažkoks neaiškus dirbtinis darinys".

Šias kairiųjų partijų "jungtuves" jis prilygino Žemaitės kūriniui "Marti". Anot jo, "blaiviai mąstantys LSDP nariai atsidūrė Katrės vietoje, išeidami į Vingio Jono namus, kur laukia nesaldi duona".

A. Akstinavičius prognozavo, kad po tokio sprendimo nemaža dalis LSDP narių prisijungs prie "Socialdemokratijos 2000".

Tačiau parlamentaras teigė, kad dar yra keletas būdų "prikelti numarintą LSDP".

Kaip vieną tokių jis paminėjo galimybę trečdaliui tarybos narių sušaukti neeilinį suvažiavimą, perrinkti pirmininką ir atkurti oficialias partijos suvažiavimų pozicijas.

A. Akstinavičius teigė, kad savaitgalį priimtas LSDP tarybos sprendimas Seimo rinkimams sudaryti koaliciją su LDDP prieštarauja anksčiau LSDP suvažiavimuose priimtoms rezoliucijoms ir sprendimams.

"Procesas turėjo vykti atvirkščia tvarka - suvažiavimas turėjo pakeisti ankstesnius sprendimus, o tik po to vykdyti šią procedūrą", teigė jis.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Iš anksto balsavo daugiau nei 2,5 proc. rinkėjų (6)

Ketvirtadienis – paskutinė diena, kai buvo galima balsuoti iš anksto Seimo rinkimų antrajame ture, renkant Seimo narius 68 vienmandatėse apygardose.

Prognozuoja atkeliausiantį arktinį orą (17)

Dar besitikintiems sulaukti bobų vasaros ją jau reikėtų pamiršti, nes atkeliaus vėlyvo rudens orai – lietingi ir vėsūs, LRT RADIJUI sako sinoptikė Izolda Marcinonienė. Anot jos, galima tikėtis labai šaltų orų, jei šiaurės rytuose jau pasirodė arktinis arba ultrapoliarinis oras.

Buvusią K. Čilinsko bendražygę supykdė „valstiečių“ kandidato reklama (16)

Buvusio Seimo nario ir Nepartinio demokratinio judėjimo (NDJ), velionio advokato Kęstučio Čilinsko bendražygius Dzūkijoje supykdė į Seimą su Ramūno Karbauskio vadovaujamos Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vėliava į Seimą kandidatuojančio alytiškio Petro Valiūno politinė reklama.

Vokietis nusprendė išnaudoti paskutinę progą rasti savo dėdę – „vilko vaiką“ (20)

Paskutinį kartą keturiolikos metų Werner Kohn – „vilko vaikas“ buvo pastebėtas Lietuvoje 1948m. ir iki šiol jo paieškos buvo nesėkmingos. „Vilko vaikai“ – tai vaikai, netekę artimųjų, namų, po karo likę visiškoje nežinioje. Po keliasdešimt metų jo sūnėnas Hartmutas Kohn, norėdamas atkreipti dėmesį į „vilko vaikų“ problemą ir tuo pačiu siekdamas rasti savo dėdę, ėmėsi žygio į Lietuvą. Jis nusprendė nukeliauti 750 km pėsčiomis – bėgdamas, važiuodamas dviračiu ir keliaudamas gyvenamuoju automobiliu.

STT byloje įtarimų sulaukęs rinkimų komisijos vadovas L. Lobeckis iš pareigų trauktis neketina (4)

Įtarimų teisėsaugos tyrime sulaukęs konservatorių deleguotas Karoliniškių apygardos L. Asanavičiūtės apylinkės komisijos pirmininkas Seimo rinkimuose Linas Lobeckis sako nesitrauksiantis iš pareigų.