"Dutūkstantininkai" nesudarinės koalicijų

 (4)
Lietuvos partija "Socialdemokratija 2000" nusprendė rinkimuose į Seimą nesudarinėti koalicijų, palikdama galimybę derinti pozicijas su visomis politinėmis partijomis, išskyrus radikaliąsias. Tai nutarta šeštadienį įvykusiame šios partijos tarybos posėdyje.
Partijos taryba taip pat nutarė organizuoti parašų rinkimo akciją dėl "Lietuvos telekomo" monopolistinių veiksmų.

"Socialdemokratija 2000" žada kreiptis į telekomo vadovybę, prašydama kiekvieną mėnesį paslaugų vartotojams teikti išsamias atsiskaitomojo laikotarpio ataskaitas bei, atsižvelgdama į sunkią gyventojų padėtį, reikalauja įsipareigoti nekelti tarifų už vietinius pokalbius iki 2002 metų gruodžio 31 dienos.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

G. Landsbergis: mane ir trikdo, ir gąsdina

Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis Valstiečių ir žaliųjų sąjungos inicijuotas konsultacijas dėl koalicijos formavimo vadina chaosu ir teigia, kad kamuolys dabar yra „valstiečių“ rankose.

Lietuvos kariuomenei pristatyti pirmieji nauji vokiški sunkvežimiai (9)

Ketvirtadienį Kazlų Rūdos poligone Vokietijos gamintojo „Daimler AG“ atstovai Lietuvos kariuomenei perduos pirmuosius karinius sunkvežimius „Unimog U5000“.

Nedirbti su „valstiečiais“ konservatoriai rado ir slaptą priežastį (531)

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų vadovybė nenori dirbti koalicijoje su Seimo rinkimus laimėjusia Valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Iš dalies viena priežastimi įvardijama Ukrainos saugumo tarnybos (SBU) pažyma apie Ramūno Karbauskio sąsajas su Rusija, teigia šaltiniai partijoje.

VSD įkūrė pasitikėjimo liniją ir rodys visuomenei, kad vyksta verbavimas (24)

Žvalgų dieną ketvirtadienį minintis Valstybės saugumo departamentas (VSD) pranešė atidarantis pasitikėjimo telefono liniją ir pradedantis visuomenės švietimo kampaniją.

Premjeras: J. Milius tik tęsdavo Vyriausybės pradėtus darbus (17)

Naujų rinkų atvėrimas neįmanomas be aukščiausių valstybės pareigūnų įsikišimo, sako Premjeras Algirdas Butkevičius, todėl atleisto Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovo Jono Miliaus žodžiai, dėl „ Premjero šildymosi svetimais nuopelnais" neturi pagrindo.