Didžiausius atlyginimus gauna Lietuvos ministrai

 (1)
Didžiausius atlyginimus gauna Lietuvos, mažiausius - Latvijos ministerijų vadovai. Tačiau Estijos ministrams yra vilčių sulyginti savo darbo užmokesčius su Lietuvos kolegų gaunamais.
Estijos finansų ministerija pateikė siūlymą padidinti premjero mėnesio atlyginimą iki 38,4 tūkst. (8040 litų), ministro - iki 32,6 tūkst. kronų (7532 litų) bei "pridurti" dar 20 proc. priedus.

Lietuvos premjero atlyginimas per mėnesį yra 8040 litų, ministrų - 6700 litų.

Latvijos vyriausybės vadovo mėnesio atlyginimas yra 650 latų (4262 litai), ministrų - 540 latų (3540 litų). Priedas prie atlyginimo - 55 latai (360 litų).

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Sprendimas dėl Pilaitės bažnyčios supriešino Vilniaus valdančiuosius (1)

Vilniaus savivaldybė trečiadienį nusprendė skirti 50 tūkst. eurų Pilaitės bažnyčios statyboms - sprendimas, kurį palaikė opozicija ir valdantieji konservatoriai, sukėlė likusių valdančiųjų pasipiktinimą.

R. Karbauskis jau svarsto scenarijų Nr. 3 (48)

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako suprantantis, kad Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai jau priėmė sprendimą į koaliciją su valstiečiais žaliaisiais neiti, tik ieško preteksto, kaip tai pasakyti.

NATO vadovas J. Stoltenbergas ramina Baltijos šalis (159)

NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas ketvirtadienį ramino Baltijos šalis sakydamas, jog Aljansui svarbiausia yra atgrasyti, o ne kopijuoti Rusijos veiksmus, vėl kylant įtampai tarp Vakarų ir Rusijos dėl jos karinio aktyvumo Baltijos jūros regione.

S. Skvernelis planuoja susitikimą su G. Landsbergiu (43)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) rinkimų sąrašą vedęs Saulius Skvernelis planuoja susitikimą su Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininku Gabrieliumi Landsbergiu.

Bėga iš Lietuvos: iš Ruklos centro paspruko dvi pabėgėlių šeimos (185)

Pabėgėlių priėmimo centrą Rukloje paliko dvi šeimos, kurios bandė išvykti iš Lietuvos.