Didmiesčių gyventojai dar tiki ateitimi

 (1)
Beveik pusė Lietuvos didmiesčių gyventojų tikisi, kad ateitis jiems ir jų šeimoms bus sėkmingesnė, rodo viešosios nuomonės tyrimas.
Maždaug trečdalis apklaustųjų mano, kad jų ateities perspektyvos nėra geros.

Į klausimą, ar ateinantis 21 amžius bus sėkmingesnis, "taip" atsakė 18,7 proc., "greičiau taip" - 29,3 proc. apklaustųjų.

Į šį klausimą neigiamai atsakė 9,5 proc., "greičiau ne" - 22,3 proc.

Tarp optimistiškai nusiteikusiųjų daugiau jaunimo, Vilniaus ir Klaipėdos gyventojų.

Šie du miestai Lietuvoje laikomi sparčiausiai ekonomiškai besivystantys.

Apklausą penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose atliko viešosios nuomonės ir rinkos tyrimų studija "Spinter". Jos rezultatus ketvirtadienį paskelbė savaitraštis "Veidas".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Seimo komitetas nori Vyriausybės išvados dėl kompensacijų mirusių pensininkų paveldėtojams

Seimo Biudžeto ir finansų komitetas prašo Vyriausybės išvados dėl kompensacijų iki 2014 metų gegužės mirusių pensininkų paveldėtojams - joms reikėtų beveik 30 mln. eurų.

Konservatoriai išsakė sąlygas deryboms su valstiečiais žaliaisiais (114)

Konservatoriai išsakė nuostatą, kad koalicijoje su Valstiečių ir žaliųjų sąjunga, jei tokia būtų suformuota, turėtų dalyvauti ir Liberalų sąjūdis. Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai taip pat kategoriškai atsisako derėtis su socialdemokratais.

S. Skvernelis: Prezidentė „valstiečiams“ neminėjo galimų koalicijos partnerių (3)

Pirmadienio pokalbyje su prezidente galimi koalicijos partneriai minimi nebuvo, sako Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) sąrašo lyderis Saulius Skvernelis.

R. Karbauskio kandidatas į premjerus išvardino, dėl kurių ministerijų net nesiderės (114)

Pergalę rinkimuose šventusi Valstiečių ir žaliųjų sąjunga pastaruoju metu kalba apie galimybę užimti du svarbiausius postus valstybėje – Seimo pirmininko ir premjero. Tokiu atveju, pasak Ramūno Karbauskio, Seimo pirmininku taptų Saulius Skvernelis, premjeru – europarlamentaras, buvęs ilgametis Ignalinos rajono meras Bronis Ropė.

Įmokas už studijas atgaus daugiau nei 5000 studentų

Antradienį vykusiame Valstybinio studijų fondo (VSF) Valdybos posėdyje nuspręsta skirti papildomus 1,2 mln. eurų geriausiai besimokiusių, tačiau už studijas mokėjusių bakalauro ir vientisųjų studentų studijų studentams. Iš viso kompensavimui už studijas skirta 4,7 mln. eurų. Įmokas už studijas atgaus daugiau nei 5000 studentų.