Dėl nepavykusių rinkimų V. Andriukaitis kaltina pats save

 (4)
Spaudos konferencijoje pirmadienį BNS biure jis teigė esąs pasirengęs atsistatydinti iš partijos pirmininko pareigų, jei socialdemokratų partijos taryba pasiūlys tai padaryti.

V. Andriukaitis mano, kad "jei komanda nepasiekė gerų rezultatų, kaltas jos treneris".

"Todėl kaip partijos pirmininkas turiu prisiimti dalį kaltės", sakė jis.

Partijos pirmininkas teigė esąs nepatenkintas sekmadienį įvykusių savivaldybių tarybų rinkimų rezultatais, nes socialdemokratų partija gavo mažiau mandatų, negu turėjo iki šiol.

LSDP šiuose rinkimuose gavo 105 mandatus, o 1997 metų rinkimuose laimėjo 136 vietas.

V. Andriukaitis nemano, kad įtaką šiems rezultatams turėjo nuo partijos atskilusi Rimanto Dagio vadovaujama "Socialdemokratija 2000", nes pastaroji gavo tik 2 mandatus.

Kaip didžiausias klaidas jis įvertino tai, kad socialdemokratai per didelį dėmesį skyrė darbui Seime, mažai bendravo su rinkėjais. Be to, nebuvo suformuotas stiprus partijos lyderio įvaizdis.

V. Andriukaitis mano, kad šiuose rinkimuose būtent daug nulėmė partijos lyderio asmenybės faktorius.

Socialdemokratų lyderis sakė esąs patenkintas rinkimų rezultatais miestuose, ypač Vilniuje, kur socialdemokratai pagal gautų vietų skaičių yra ketvirti.

Taip pat jie patenkinti rinkimų rezultatais Vilkaviškio, Birštono, Biržų rajonuose.

V. Andriukaitis mano, kad miestuose LSDP sudarys plataus kairiojo centro koalicijas, o rajonuose jungsis su LDDP, Valstiečių partija bei Naująja sąjunga (socialliberalais).

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

K. Komskio brolio istorija supriešino politikus (3)

Seimo vicepirmininkas, partijos „Tvarka ir teisingumas“ narys Kęstas Komskis stojo ginti brolį, nušovusį pasieniečių šunį ir pranešė norintis, kad ikiteisminį tyrimą dėl nušauto šuns perimtų Generalinė prokuratūra.

Buvęs Izraelio prezidentas Sh. Peresas Lietuvai visada skyrė ypatingą dėmesį (8)

Pasaulio lyderiai, tarp jų ir Lietuvos vadovė Dalia Grybauskaitė, šį penktadienį į paskutinę kelionę palydi vieną garsiausių pasaulio politikų – buvusį Izraelio prezidentą, Nobelio taikos premijos laureatą Shimoną Peresą, kuris visada didžiavosi esąs litvakas ir niekada nepamiršdavo Lietuvos ir Vilniaus svarbos žydų kultūrai, kalbai ir menui. Pasak diplomato Dariaus Degučio, dirbusio Lietuvos ambasadoriumi Izraelyje beveik visą Sh. Pereso kadenciją, įvairių susitikimų metu buvęs Izraelio vadovas su juo bendraudavęs itin šiltai.

LLRI partijų programų vertinimas: Darbo partija (12)

Lietuvos laisvosios rinkos institutas išrinko ir įvertino ryškiausias partijų rinkimų programų nuostatas, kurios veiks žmonių atlyginimus, mokesčius, pasirinkimo laisvę ir kasdienį ekonominį gyvenimą. Kas slypi po partijų pažadais, į kurias nuostatas rinkėjui atkreipti dėmesį, kaip jas vertinti?

Išskirtiniai vaizdai: nepagražinta Vilniaus taboro realybė (44)

„Pati populiariausia medžiaga, kuri pardavinėjama, yra heroinas. Tačiau šiuo metu jis maišomas su vaistais nuo kosulio ir žiurkių nuodais, kad kuo daugiau pelno būtų. Čia žmonės nuolat miršta ir miršta“, – tiesą į akis drėbė Vilniaus romų tabore apsilankęs Marekas, buvęs narkomanas.

Įtaręs galimą dokumentų klastojimą politikas kreipėsi į Generalinę prokuratūrą (9)

Paaiškėjus naujoms aplinkybėms, kaip Teisingumo ministerijoje buvo vykdomas konkursas į Vartotojų teisių apsaugos tarnybos (VTAT) direktoriaus pareigas, Vilniaus miesto vicemeras, TS-LKD kandidatas į teisingumo ministrus Valdas Benkunskas kreipėsi į Generalinę prokuratūrą, prašydamas pradėti ikiteisminį tyrimą dėl galimo dokumentų klastojimo ir piktnaudžiavimo tarnyba bei, ginant viešąjį interesą, stabdyti konkurso rezultatų įsigaliojimą.