Dėl krikdemų partijos vairo - grumtynės

Z.Zinkevičius apkaltino A.Saudargą dvigubu žaidimu.
Prarandančios populiarumą Lietuvos krikščionių demokratų partijos (LKDP) nariai prabilo apie galimą šios partijos vadovų pakeitimą.

Vis garsiau kalbama, jog birželį vyksiančioje LKDP konferencijoje dabartinį jos vadovą akademiką Zigmą Zinkevičių gali pakeisti buvęs jos pirmininkas Algirdas Saudargas, kuriam priskiriamas partijos suvienytojo vaidmuo.

Tačiau interviu Z.Zinkevičius pareiškė skeptiškai vertinąs A.Saudargo grįžimą prie partijos vairo. Jis įsitikinęs, jog ketinimai keisti partijos vadovybę yra susiję tik su rudenį įvyksiančiais Seimo rinkimais ir A.Saudargo troškimu žūtbūt išlikti valdžioje.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Seimas svarstys siūlymą riboti kadencijas Teisėjų tarybos nariams

Seimas svarstys kelių parlamentarų siūlymą riboti kadencijas Teisėjų tarybos nariams – tokioms pataisoms po pateikimo pritarta šią savaitę.

„Baltosios pirštinės“ׅ: per pastarąsias 2 dienas – apie 40 pranešimų apie rinkimų pažeidimus (17)

Vos apie 20 pranešimų apie galimus rinkimų pažeidimus buvo gauta antrąją išankstinio balsavimo antrajame Seimo rinkimų ture dieną. Lygiai tiek pat skundų buvo gauta ir trečiąją, kai balsavimas buvo vykdomas tik specialiuosiuose paštuose ir namuose, praneša „Baltosios pirštinės“

Buvęs kandidatas į Lenkijos Seimą teisiamas už neapykantos prieš Lietuvą kurstymą (31)

Lenkijoje prieš teismą stojo buvęs kandidatas į Lenkijos Seimą Alekxanderis Kossas, kuris kaltinamas, kad savo rinkimų programoje kurstė neapykantą prieš Lietuvą.

STT kurs Lietuvos korupcijos žemėlapį (43)

Vidaus reikalų ministras Tomas Žilinskas skyrė finansavimą Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) parengtam projektui, pagal kurį bus kuriamas Lietuvos korupcijos žemėlapis ir vykdoma antikorupcinė kampanija.

Mirė profesorius A. Čižas (11)

Penktadienį, spalio 21 dieną, eidamas 88-uosius metus, Vilniuje mirė Algirdas Eduardas Čižas - habilituotas mokslų daktaras, Vilniaus Gedimino technikos universiteto profesorius emeritas ir vienas jo aktyvių kūrėjų.