Darbo neteko muitininko vardą diskreditavę pareigūnai

Šį savaitgalį Vilniaus teritorinės muitinės vadovai iš darbo atleido tris prasižengusius pareigūnus.
Medininkų kelio posto inspektorius Evaldas Balčiūnas iš darbo atleistas už pareigūno vardo diskreditavimą.

Kaip pranešė Muitinės departamentas, šį pareigūną, vilkintį muitininko uniformą, naktį iš penktadienio į šeštadienį pasiimti iš blaivyklos teko Vilniaus muitinės viršininko pavaduotojui Alvydui Bražiūnui.

Kiti du - Eišiškių kelio posto pamainos viršininkas Valdas Tamulevičius ir to paties posto inspektorius Petras Grigas atleisti iš darbo po to, kai juos, įkaušusius darbo vietoje sekmadienio vakarą aptiko Muitinės departamento direktoriaus sudaryta komisija, tikrinanti tvarką ir drausmę postuose.

Skubiai į Eišiškių kelio postą iškviesti Vilniaus teritorinės muitinės vadovai - viršininkas Pranas Dragūnas ir jo pavaduotojas Alvydas Bražiūnas tą patį vakarą V. Tamulevičių ir P. Grigą nušalino nuo pareigų.

Pirmadienį abu pareigūnai atleisti iš darbo.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

S. Skvernelis planuoja susitikimą su G. Landsbergiu (10)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) rinkimų sąrašą vedęs Saulius Skvernelis planuoja susitikimą su Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininku Gabrieliumi Landsbergiu.

Bėga iš Lietuvos: iš Ruklos centro paspruko dvi pabėgėlių šeimos (115)

Pabėgėlių priėmimo centrą Rukloje paliko dvi šeimos, kurios bandė išvykti iš Lietuvos.

Konservatorių gretose jau kyla maištas? (508)

„Per rinkimų kampaniją nuolatos kartoję, kad sudarysime valdančiąją koaliciją su „valstiečiais“, o dabar nelabai gražiomis priemonėmis stumdami šį sprendimą nuo savęs, atrodome ne itin solidžiai. Galiausiai į koaliciją nueisime, tik apsipešioję“, – LRT.lt kalbėjo vienas įtakingas konservatorius, nenorėjęs skelbti savo pavardės.

Nešvarūs Panevėžio ligoninės skalbiniai (3)

Keturiasdešimt trys ligoninės nuo 2011 m. iki dabar už skalbimo paslaugas tiekėjams sumokėjo 17,8 mln. eurų, tačiau daugiausiai skalbė anaiptol ne didžiausiosios, rodo Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) atlikta specializuoto skalbimo paslaugų tiekimo ligoninėse analizė.

L. Linkevičius: ES nebesugeba priimti svarbių sprendimų (23)

Reikėtų galvoti ir apie sprendimų ES priėmimo tvarkos keitimą, ir apie esminių, giluminių ES problemų sprendimą, kurios kliudo vieningai pozicijai. Taip LRT.lt sako užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius po to, kai ES nepavyko pasiekti vieningos pozicijos dėl laisvosios prekybos su Kanada (CETA) susitarimo.