Dar nėra oficialios informacijos apie narkomafijos kurjerę iš Lietuvos

 (1)
Pasak užsienio naujienų agentūrų, 23 metų mergina iš Lietuvos trečiadienį buvo sulaikyta Peru sostinės oro uoste su 5,8 kilogramo kokaino.

Narkotikai buvo paslėpti rankinėje su dvigubu dugnu.

Merginos pavardė neskelbiama. Ji buvo sulaikyta, kai ruošėsi skristi į Amsterdamą.

Per pirminę apklausą ji sakė Peru viešėjusi šešias dienas ir Limoje gavusi nepažįstamų asmenų pasiūlymą už 10 tūkst. JAV dolerių nuskraidinti narkotikų siuntą į Olandiją.

Peru teisėsauga konfiskuotąjį kokainą įvertino 87 tūkst. JAV dolerių, tačiau Europos juodojoje rinkoje ši kaina būtų išaugusi keleriopai.

Pagal Peru įstatymus, už didelės narkotikų siuntos gabenimą gresia laisvės atėmimas iki 20 metų.

Žiniasklaidai paskelbus apie Lietuvos pilietės sulaikymą, Lietuvos Interpolo biuras pasiuntė paklausimą savo kanalais, o URM - kreipėsi informacijos į ambasadą Venesueloje, kuri atstovauja Lietuvos interesams ir Peru.

Penktadienį atsakymai dar nebuvo gauti.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Konservatorius A. Navickas seka A. Pitrėnienės pėdomis: klaidos bado akis (116)

Feisbuke išplitęs švietimo ir mokslo ministrės Audronės Pitrėnienės lankstinukas su klaida žodyje „ačiū“, panašu, ne vienintelis neraštingumo pavyzdys šios rinkimų kampanijos metu. DELFI pasiekė laiškas su konservatoriaus, ilgamečio redaktoriaus Andriaus Navicko reklamine skrajute.

Policija sako pasiekusi rimtų poslinkių tyrime dėl kibernetinių atakų prieš institucijų tinklalapius (1)

Policija teigia pasiekusi rimtų poslinkių ikiteisminiame tyrime dėl plataus masto kibernetinių atakų, šį pavasarį įvykdytų prieš Lietuvos valstybės institucijų tinklalapius.

Prabilo dar vienas brolis iš Komskių šeimos: pateikė tragiškos medžioklės detalių (792)

Antradienį pasieniečių šuns Ramzio nušovimu pasibaigusiai medžioklei vadovavo medžiotojų klubo „Rambynas“ vadas Zenonas Komskis – vienas iš brolių Komskių ketverto. Jis DELFI tvirtino, kad šuo nušautas ne iš piktybiškų paskatų.

Nyderlanduose gyvenantys lietuviai sumišę: gavo tik vieną biuletenį (49)

DELFI gavo skaitytojos laišką, kuriame moteris piktinasi balsavimo užsienyje nesklandumais. Nusprendusi balsuoti paštu ir gavusi reikalingus dokumentus ji apstulbo: voke biuletenio balsavimui vienmandatėje rinkimų apygardoje – nebuvo. Lietuvos ambasada Nyderlanduose jai paaiškino, kad šis biuletenis vėluoja, tačiau rinkėja piktinasi: kaip taip gali būti, ar tai konspiracija? „Gerai, kad aš pastabi ir pasigedau to biuletenio, bet juk dauguma net nepastebės“, – svarsto ji.

„Istorijos detektyvai“. Ko dabartiniai diplomatai gali pasimokyti iš 1918 metų Lietuvos? (1)

Sąjunga su Saksonija, bendra valstybė su Kuršu, Britanijos protektoratas, bendra Lenkijos ir Lietuvos valstybė ar atkurta Didžioji kunigaikštystė kartu su Baltarusija, - visi šie Lietuvos ateities variantai buvo svarstomi 1918-1920 metais.