Dalis atlyginimų - sūriais, alumi ir žuvimis

 (2)
Praėjusį penktadienį vietoj pinigų buvo siūloma rūkytų, šaldytų ir sūdytų žuvų. Žurnalistai tegavo po 45 litus, techniniai darbuotojai - po 150 litų. Ne visiems užteko ir žuvų.

Daugiau kaip prieš savaitę žurnalistams buvo mokama po 300 litų, o techniniams darbuotojams - po 150 litų. Tuomet "Lietuvos aido" darbuotojai buvo priversti imti trijų rūšių - "Liliputo", "Zanavykų" ir "Aukštaičių" sūrio bei porą butelių alaus. Tokie paketai kainavo apie 20 litų.

Dienraščio darbuotojai spėja, jog tie produktai yra gaunami mainais už išspausdintą reklamą.

Tačiau šios gėrybės nedalijamos veltui - jų vertė iš anksto išskaičiuota iš atlyginimo, kurį darbuotojai dar tik gaus.

Bijodami, kad kito atlyginimo gali ir nesulaukti, redakcijos darbuotojai siūlomų produktų neatsisakinėja.

A.Pilvelis nustebo iš "Lietuvos ryto" išgirdęs, kad redakcijos darbuotojai turėjo imti sūrius bei alų, kurių kaina iš anksto išskaičiuojama.

A.Pilvelis teigė, kad tai gali būti buhalterijos išmonė ir už tai jis atleisiąs visus tris jos darbuotojus. "Lietuvos aido" bendrovės direktorius neatmetė galimybės, kad tokios žinios galinčios būti ir Seimo pirmininko Vytauto Landsbergio provokacija.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

D. Grybauskaitė: Rusijos kariniai veiksmai regione - agresijos demonstravimas prieš Europos sostines (22)

Intensyvėjantis Rusijos karinės galios demonstravimas regione kelia grėsmę ne tik regiono, bet ir visos Europos saugumui, sako prezidentė Dalia Grybauskaitė.

G. Landsbergis prabilo apie tolesnius scenarijus (554)

Konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis prakalbo apie tai, jog jeigu valstiečių ir žaliųjų ultimatumai nepasibaigs bei aiškios pozicijos nebus sudėliotos, konservatorių partija bus opozicijoje bei palaikys tik tuos sprendimus, kurie, jų nuomone, bus naudingi Lietuvai.

Sukrečiančio žiaurumo istorija: kaunietė kaltinama pati marinusi savo sūnų ir rinkusi paramą TV laidose (80)

„Be jokios abejonės – tai viena keisčiausių ir sudėtingiausių bylų, kurias teko tirti“, - DELFI sako Kauno apygardos prokurorė Auksė Lipkevičienė.

Dėl feisbuko įrašo užsitraukė Ž. Pinskuvienės rūstybę: jau sulaukė policijos skambučio (206)

Širvintose vėl verda aistros. Apie galimus rinkimų pažeidimus, kuriuose galbūt dalyvavo ir Širvintų mere Živilė Pinskuvienė, socialiniame tinkle parašiusi moteris sulaukė policijos skambučio. Ž. Pinskuvienė kaltina moterį šmeižtu ir teigia, kad ji už savo žodžius turės atsakyti.

D. Grybauskaitė: saugumo iššūkiai regione padidėję (28)

Saugumo iššūkiai rytinėje Europos dalyje nuolat didėja, o jei pasitvirtins pranešimai, kad nauji Rusijos karo laivai plaukia į Baltijos jūrą, tai būtų dar vienas įrodymas, kad Maskva eskaluoja situaciją tarp Rytų ir Vakarų, sako Prezidentė Dalia Grybauskaitė.