Centro sąjungoje kilo panika

 (3)
Pirmieji į šį pasiūlymą neigiamai reagavo artimiausi R.Ozolo bendražygiai - Centro sąjungos vicepirmininkai Egidijus Bičkauskas ir Vidmantas Staniulis.

Abu pareiškė, kad dabar ne metas politikuoti, o reikia dirbti.

Balsuojant R.Ozolo pasiūlymas į tarybos posėdžio dienotvarkę nebuvo įtrauktas.

Vėliau R.Ozolas "Lietuvos rytui" teigė nenorėjęs atsistatydinti.

Po Centro sąjungai ne itin sėkmingų savivaldybių rinkimų jis, kaip partijos pirmininkas, jautęs savo kaltę ir norėjęs sužinoti partijos narių nuomonę.

Centro sąjungos pirmininkas paragino stiprinti partinę drausmę. R.Ozolas kritikavo Seimo narį Algirdą Čapliką, kovo mėnesį tapusį ir Vilniaus savivaldybės nariu.

"Toks elgesys, kaip A.Čapliko atsisakymas kandidatuoti į Vilniaus merus, netelpa į jokius partinės etikos rėmus", - pareiškė R.Ozolas.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: paskutinės spalio dienos pradžiugins (1)

Kiek sausesnių orų periodas baigsis jau penktadienį. Tuo metu šalį pasieks nauja kritulių banga, sustiprės vėjas. Laimei, tai truks neilgai. Savaitgalį oras bus ne tik sausesnis, bet ir saulėtesnis.

NATO pranešė apie pažangą ruošiantis dislokuoti batalionus Baltijos šalyse ir Lenkijoje (43)

NATO daro pažangą, formuodama batalionus, kuriuos ruošiamasi dislokuoti rytinių sąjungininkių, nerimaujančių dėl griežtėjančio Rusijos tono, teritorijose, trečiadienį pranešė Aljanso vadovas Jensas Stoltenbergas.

Sunkumai dėl darbo – ne visiems išeinantiems Seimo nariams: kai kam vartai į šiltą vietą jau atverti (83)

Seimo pirmininkės pavaduotojui ir kol kas dar Seimo nariui, bet neperrinktam Vydui Gedvilui, panašu, kad nereikės ilgai sukti galvos ieškantis naujo darbo. Vartai į gana šiltą ir užtikrintą darbo vietą jam yra plačiai atidaryti.

Lietuvoje kuriamame tarptautiniame batalione bus ir tankų, ir šarvuočių, sako J.Olekas (82)

Lietuvoje kuriamame tarptautiniame NATO batalione bus ir tankų, ir pėstininkų kovos mašinų, sako krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.

R. Karbauskis: į premjerus siūlysime S. Skvernelį (314)

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako, kad partija apsistojo ties vienu kandidatu į premjerus ir Vyriausybei vadovauti siūlys sąrašo rinkimuose lyderį Saulių Skvernelį, pranešė LRT televizijos naujienų taryba.