Centro sąjunga atsižegnoja nuo kairiųjų koalicijos

Centro sąjunga (CS) pareiškė neturinti jokių sąsajų su prezidento Algirdo Brazausko, LDDP ir Socialdemokratų partijų iniciatyva suburti didžiąją rinkimų koaliciją.
"CS pareiškia, kad LDDP ir socialdemokratų atstovų samprotavimai apie galimą CS dalyvavimą kokioje nors kairiojoje ar kairiųjų ir centro koalicijoje nebuvo aptariami ir kokių nors prielaidų daryti šiuo klausimu nėra jokio pagrindo", sakoma Centro sąjungos pirmininko Romualdo Ozolo pareiškime.

Kartu jis pažymi, kad CS "palankiai žiūri į politinių partijų vienijimosi pastangas".

Centristai baigia derybas su Artūro Paulausko vadovaujama Naująja sąjunga (NS) dėl strateginės partnerystės per Seimo rinkimus spalio 8 dieną.

Kadenciją baigęs prezidentas A. Brazauskas "Lietuvos rytui" sakė, kad Naujoji sąjunga galėtų prisijungti prie LDDP ir socialdemokratų koalicijos.

Pati NS atsiribojo nuo A. Brazausko iniciatyvos ir dar kartą pakartojo save laikanti centro kairės politine jėga.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Estijos prezidentė įvardijo šalies sėkmės formulę

Pirmą kartą Lietuvoje viešėjusi naujoji Estijos prezidentė Kersti Kaljulaid sako, kad į kylančias geopolitines grėsmes geriausia raguoti vieningai laikantis su sąjungininkais ir Eurpoje ir NATO.

Orai: po šlapio penktadienio bus atlyginta už kančias

Po itin šlapio penktadienio savaitgalį mus palepins saulė. Bent jau vieną dieną tai tikrai. Vėjas nenurims, tad bus sunku mėgautis paskutiniais šilumos trupinėliais. Sekmadienį daugelyje rajonų vėl ims augti debesys iš kurių galima tikėtis negausių kritulių.

Rebusas dėl K. Smirnovo moterų: A. Butkevičius buvo teisus (247)

Premjerą Algirdą Butkevičių Vilkaviškio vienmandatėje apygardoje įveikęs politikos naujokas, bušido kovotojas Kęstutis Smirnovas visuomenės dėmesį traukia ir dėl penketo vaikų, ir dėl žmonų skaičiaus.

Sprendimas dėl Pilaitės bažnyčios supriešino Vilniaus valdančiuosius 22.10 val. papildyta A. Guogos komentaru (66)

Vilniaus savivaldybė trečiadienį nusprendė skirti 50 tūkst. eurų Pilaitės bažnyčios statyboms - sprendimas, kurį palaikė opozicija ir valdantieji konservatoriai, sukėlė likusių valdančiųjų pasipiktinimą.

R. Karbauskis jau svarsto scenarijų Nr. 3 (1242)

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako suprantantis, kad Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai jau priėmė sprendimą į koaliciją su valstiečiais žaliaisiais neiti, tik ieško preteksto, kaip tai pasakyti.