Buvęs "Veido" redaktorius - į viešuosius ryšius

 (38)
Vienos didžiausių Lietuvos ryšių su visuomene agentūrų "Viešųjų ryšių projektai" projektų direktoriaus pareigas nuo birželio 1 dienos pradeda eiti buvęs vyriausiasis žurnalo "Veidas" redaktorius Aurelijus Katkevičius.
"Labai džiaugiuosi galėdamas į mūsų sparčiai augančią bendrovę priimti vieną geriausių Lietuvos analitikų ir įvaizdžio specialistų", sakė "Viešųjų ryšių projektų" direktorius Mykolas Katkus. Anot jo, tai, kad tokią didelę patirtį turintys specialistai pasirenka viešųjų ryšių verslą, rodo vis didėjantį šios profesijos prestižą ir svarbą Lietuvoje.

Pasak A. Katkevičiaus, jo sprendimą dirbti ryšių su visuomene srityje paskatino tai, jog ryšių su visuomene verslas yra viena perspektyviausių Lietuvos verslo sričių.

"Preliminariais skaičiavimais, vien praėjusiais metais ryšių su visuomene rinka Lietuvoje išaugo maždaug trigubai", tvirtino M. Katkus. Pasak jo, perspektyviausios ryšių su visuomene sritys šiuo metu yra interaktyvūs ryšiai su visuomene, mokymai ir probleminių projektų sprendimai.

Trejus metus veikiantys "Viešųjų ryšių projektai" šiemet iš ryšių su visuomene paslaugų veiklos planuoja gauti daugiau kaip vieną milijoną litų pajamų.

Šiuo metu "Viešųjų ryšių projektai" dirba su tokiais klientais, kaip "Bitė GSM", "Vivendi", "Litesko", "Alna", "Rubikon prodimpeksas".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Briuselyje pristatytas Lietuvos ir Lenkijos žydų bendruomenės paveldas

Pasaulietiniame žydų bendruomenės centre Briuselyje spalio 26-ąją dieną pristatytas Lietuvos ir Lenkijos žydų bendruomenės paveldas. Renginį „Jewish Heritage: Creating a Living Legacy in Post-Holocaust Europe“ organizavo Lietuvos ir Lenkijos ambasados, Lenkijos institutas, Šeduvos žydų memorialinis fondas bei Pasaulietinis žydų bendruomenės centras.

Balsų pirkimo skandalo dalyvis sako, jog tai buvo provokacija (2)

Balsų pirkimo Šilutėje skandalo dalyvis, Tauragės areštinėje 15 parų praleidęs Šilutės gyventojas 49 metų Šarūnas Gaižauskas sako, jog tai buvusi provokacija, o tapti policijos tyrimo objektais jie nesitikėjo.

VRK susipažins su ikiteisminio tyrimo medžiaga byloje dėl galimo balsų pirkimo Šilutėje (1)

Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) nariai penktadienį Generalinėje prokuratūroje susipažins su ikiteisminio tyrimo medžiaga dėl galimo balsų pirkimo Šilutėje. Iki šiol su šia medžiaga yra susipažinę tik keturi komisijos nariai, paskirti į Šilutės atvejo tyrimo grupę.

Lietuvai prisieks paskutinieji šių metų šauktiniai (5)

Penktadienį Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotajame pėstininkų batalione Rukloje prisieks paskutinieji šių metų nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos kariai.

Teisėjų taryba vėl spręs dėl neblaivaus avariją sukėlusio teisėjo atleidimo (11)

Teisėjų taryba antrą kartą spręs dėl patarimo prezidentei atleisti iš pareigų galbūt neblaivų vairavusį teisėją Valerijų Paškevičių. Jį norima atleisti iš pareigų pažeminus teisėjo vardą.