Britai namo išgrūdo 20 Lietuvos piliečių

 (5)
Pirmadienio vakarą į Vilniaus oro uosto pasienio kontrolės punktą (PKP) iš Didžiosios Britanijos vienu reisu grąžinta didžiausia šiemet nelegaliai toje šalyje dirbusių Lietuvos piliečių grupė.
Reisu iš Londono sugrąžinta 20 asmenų: 8 Šiaulių miesto ir rajono gyventojai, 5 kauniečiai, po vieną Jonavos, Marijampolės, Mažeikių, Kelmės, Šilutės, Kybartų ir Palangos gyventoją.

Grąžintųjų amžius - nuo 20 iki 46 metų. Dažniausiai iš Didžiosios Britanijos išsiunčiami asmenys, kurių amžius yra iki 30 metų - tokių esti apie 80 proc.

Pastarojoje grąžintųjų grupėje yra tik 3 moterys. Paprastai moterų iš Didžiosios Britanijos išsiunčiama dukart mažiau nei vyrų.

Kaip pranešė Pasienio policijos departamentas, per apklausas visi grąžintieji nurodė, kad dirbo Pyterboro (Peterborough) mėsos perdirbimo ir vaisių fabrikuose.

Visi jie teigė, kad į Didžiąją Britaniją išvyko praėjusių metų pabaigoje arba šių metų pradžioje.

Po apklausos visi piliečiai paleisti.

Šiemet Vakarų Europos ir Skandinavijos šalys į Lietuvą grąžino ar neįleido 909 jos piliečių. Vien iš Didžiosios Britanijos grąžinti 457 asmenys.

Per keturis šių metų mėnesius į Vilniaus oro uosto PKP grąžinti 786 Lietuvos piliečiai, kiti - į Kauno oro uosto PKP ir Klaipėdos jūrų uostą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: bus vos geriau, bet labai trumpai

Savaitei įpusėjus gūsingas vėjas dangumi vis gins debesis, tačiau kritulių jau bus mažiau. Šiek tiek sausesniu oru pasimėgauti galėsime tik iki penktadienio. Tądien vėl pasipils gausus lietus, dar labiau sustiprės vėjas.

K. Smirnovas apie pergalę prieš A. Butkevičių: kovojau taktiškai, taktiškai ir laimėjau (193)

Laidoje „Dėmesio centre“ – pokalbis su išrinktu Seimo nariu Kęstučiu Smirnovu, laimėjusiu prieš premjerą Algirdą Butkevičių Vilkaviškio apygardoje.

Klimatologas žada itin bjaurią žiemą (66)

Kai kuriuose Lietuvos regionuose jau pasirodė pirmosios snaigės bei šlapdriba. Tačiau klimatologų bei sinoptikų teigimu, gausaus sniego tikėtis dar negalima, o ir žiema vėl prognozuojama šiltesnė nei įprastai su daugiau šlapdribos, taip pat permainingomis temperatūromis.

Būsima koalicija: kas nori valdžios, o kas tik apsimeta? koalicija paaiškės jau penktadienį? (479)

Prasidėjusios konsultacijos su „valstiečiais“ dėl būsimos valdančiosios koalicijos praėjo strigti jau pačią pirmą dieną. Buvęs konservatorių (TS-LKD) lyderis Andrius Kubilius po daugiau nei valandą trukusio pokalbio su „valstiečių“ konsultacine grupe jį apibūdino vienu žodžiu – „migla“.

L. Linkevičius: valdžia olandams turi paaiškinti, ką iš tiesų reiškia Asociacijos susitarimas su Ukraina (91)

Nyderlandų vyriausybė ir parlamentas turi paaiškinti Asociacijos su Ukraina susitarimo skeptikams, kad jų referendume kelti nuogąstavimai neturi pagrindo ir nėra susiję su pačiu susitarimu, sako užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.