BNS - dešimt metų

Penktadienį naujienų agentūra BNS mini pirmąjį savo veiklos dešimtmetį.
BNS-10
1990 metais įkurtoje naujienų agentūroje BNS dabar dirba daugiau kaip 170 žurnalistų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje bei korespondentų punktuose Varšuvoje, Maskvoje ir Kaliningrade.

Lietuvoje BNS išaugo nuo vieno, paskui - dviejų korespondentų 1990 metais, iki 5 žurnalistų biuro 1992 metais ir iki 50 žmonių dabar - Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Iš pirmeivių iki šiol BNS dirba Edvinas Butkus, Audrius Matonis, Roma Pakėnienė ir Virginijus Razmantas.

Pradinis BNS branduolys susibūrė Lietuvos radijo pastogėje. 1991 metų sausio 13-ją užgrobus Lietuvos radiją ir televiziją, be pastogės liko ir BNS.

1992 metais buvo įregistruota vietinė UAB BNS, bendroji Estijos ir Lietuvos įmonė.

Dabar Lietuvoje BNS informacijos vartotojai yra nacionaliniai ir regioniniai dienraščiai, radijo ir televizijos, valstybinės ir vyriausybinės struktūros, bankai, finansų maklerio bei kitos privačios įmonės.

Visi BNS draugai ir besidomintys agentūros darbu kviečiami aplankyti šventinį tinklalapį: http://bns10.bns.lt, kuris dar bus papildomas šiandien ir kitą savaitę.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

D. Grybauskaitė: saugumo iššūkiai regione padidėję

Saugumo iššūkiai rytinėje Europos dalyje nuolat didėja, o jei pasitvirtins pranešimai, kad nauji Rusijos karo laivai plaukia į Baltijos jūrą, tai būtų dar vienas įrodymas, kad Maskva eskaluoja situaciją tarp Rytų ir Vakarų, sako Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

L. Linkevičius: Afganistano valdžia turi padidinti dėmesį Goro provincijai (14)

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sako, kad po Afganistano Goro provincijoje įvykdyto išpuolio šalies valdžia joje turi padidinti dėmesį saugumui.

Spalvinga merų kompanija rinkimų išvakarėse pasidovanojo itin prabangią kelionę (197)

Beveik 16 tūkst. eurų – tiek mažiausiai Lietuvos mokesčių mokėtojams atsiėjo penkių Lietuvos merų dviejų savaičių trukmės kelionė į Pietų Amerikos šalis Kolumbiją ir Ekvadorą.

Ar Karbauskis seks J. Kaczynskio pėdomis? (16)

Išvykęs svetur mėgstu pakalbėti su taksi vairuotojais – jie padeda geriau pažinti visuomenės nuotaikas. Šiemet gegužę Varšuvoje sutiktas jaunas taksistas nusikeikė – „po mėnesio su šeima emigruoju į Norvegiją ir negrįšiu tol, kol Jaroslawas Kaczynskis nebus pasodintas už grotų“. Taip jis įvertino Lenkijos valdančiųjų lyderio darbus.

L. Ulevičius: „valstiečių“ pranašumas buvo dėmesys antialkoholinei kampanijai (14)

Anot ryšių su visuomene specialistų, šių Seimo rinkimų dalyvių idėjų reklama buvo pažangesnė nei ankstesniais metais – daugiau komunikuota socialiniuose tinkluose, taip pat daug dėmesio skirta ir gyvam bendravimui.