Biudžetas negavo 150 mln. litų planuotų pajamų

 (2)
Galutiniais Finansų ministerijos duomenimis, Lietuvos valstybės biudžetas per keturis mėnesius negavo 149,9 mln. litų arba 7,8 proc. planuotų pajamų.
Prognozuota, kad sausio-balandžio mėnesiais valstybės biudžetas turėtų gauti 1914,7 mln. litų pajamų, tačiau realiai įplaukė 1764,7 mln. litų.

Gegužės 9-ąją atsilikimas nuo plano sumažėjo iki 140 mln. litų.

Pasak finansų ministro atstovės spaudai Rimos Kaziliūnienės, šiemet blogai surenkamas akcizo, pridėtinės vertės mokestis, pajamos už baudas ir konfiskacijas.

Daugiau nei planuota per keturis mėnesius gauta juridinių asmenų pelno ir žyminio mokesčio, mokesčių už valstybinius gamtos išteklius, palūkanų už paskolas ūkio subjektams.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Prezidentūroje bus apdovanoti Konstitucijos egzamino nugalėtojai (1)

Antradienį Prezidentūroje Vilniuje vyks jubiliejinio dešimtojo Konstitucijos egzamino nugalėtojų apdovanojimų ceremonija.

„Valstiečiai“ pradeda konsultacijas su konservatoriais ir socialdemokratais (3)

Seimo rinkimus laimėjusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) sudarė darbo grupę konsultacijoms su socialdemokratais ir konservatoriais, pokalbius žadama pradėti antradienį.

Aukščiausiasis Teismas imsis Darbo partijos bylos (1)

Aukščiausiasis Teismas antradienį pradės nagrinėti Darbo partijos „juodosios buhalterijos“ bylą.

Pergalė atrodė visai arti: dvi priežastys, kodėl pralaimėjo konservatoriai (324)

Atsinaujinę konservatoriai pralaimėjo Seimo rinkimus. Pralaimėjo po ketverių metų socialdemokratų, Darbo partijos bei „Tvarkos ir teisingumo“ koalicijos valdymo. Pralaimėjimas net didesnis nei buvo po ekonominės krizės, kai Andrius Kubilius buvo tapęs nepopuliarių sprendimų sinonimu.

Orai bus niūrūs (3)

Dangus šią savaitę dažniausiai bus labai niūrus. Nuo lietaus atsikvėpti galėsime bene tik vieną dieną – ketvirtadienį. Speigas į mūsų šalį dar neskuba, priešingai, oras kasdien bus vis šiltesnis. Tad jei ne vėjas ir krituliai paskutinės spalio dienos būtų labai neblogos.