"Bitės GSM" klientai buvo likę be ryšio

 (8)
Šiandien tarp 10 ir 11 valandos buvo sutrikęs vieno didžiausių šalies mobiliojo ryšio tiekėjų "Bitės GSM" ryšys.
"Sutrikimo priežastys tiriamos, tačiau panašu kad trikdžius sukėlė mūsų centrinės operacinės sistemos procesorius", - pranešime spaudai teigė "Bitės GSM" technikos direktorius Žilvinas Jurkšus.

Sutrikus operacinei sistemai, visoje Lietuvoje veikiantis "Bitės GSM" tinklas buvo automatiškai perkrautas.

"Ištyrę situaciją darysime viską, kad panašūs incidentai nepasikartotų", - tvirtino "Bitės GSM" marketingo direktorius Saulius Kiškis. Jis taip pat teigė, kad apie tyrimo rezultatus artimiausiu bus informuota ir visuomenė.

"Bite GSM" turi 118 tūks. abonentų ir, jos pačios vertinimu, užima apie 34 proc. Lietuvos mobiliojo ryšio rinkos.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

R. Vanagaitė: jei būčiau 30, su vyrais elgčiausi kitaip (34)

Tik viena ar dvi santuokos iš dešimties yra iš tikro laimingos, sako viešųjų ryšių specialistė, populiarių knygų autorė Rūta Vanagaitė. Du kartus išsiskyrusi 61-erių moteris teigia šiandien suprantanti, kokias klaidas padarė santykiuose su vyrais ir ragina jaunas merginas jų nekartoti.

Prisiekė daugiau nei 1,3 tūkst. karių (20)

Penktadienį Lietuvos valstybei prisiekė daugiau nei 1,3 tūkst. šauktinių ir karių savanorių.

Prieš LRT galimai įvykdyta kibernetinė ataka (29)

Penktadienio popietę, po 16 valandos, dėl incidento LRT kompiuteriame tinkle nutrūko įprastinė LRT programa. Pasak LRT technikos centro vadovo Arno Zuikio, yra pagrindo manyti, kad tai buvo kibernetinė ataka, rašoma LRT išplatintame pranešime spaudai.

L. Linkevičius Rukloje gyvenatiems pabėgėliams: incidentas buvo išimtis (50)

Penktadienį Ruklos pabėgėlių priėmimo centre apsilankęs užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ragino imigrantus suprasti, kad šią savaitę miestelyje įvykęs sirės ir irakietės susidūrumas su vietiniais gyventojais yra išimtis, o ne taisyklė.

G. Landsbergio konservatorių pergalės receptas (882)

Nors apžvalgininkai šių metų rinkimų kampaniją vadina kaip niekad skurdžia, tačiau bent jau feisbuke linksmybių netrūko. Konservatoriai rinkėjus sugebėjo įtikinti modernumu ir atsinaujinimu, tuo metu socialdemokratai paskendo teisindamiesi.