Jau savaitę lažybų punktuose “Orakulas” siūloma lažintis, ar šalies vadovas Rolandas Paksas, kilus skandalui dėl galimo jo patarėjų bendradarbiavimo su Rusijos nusikalstamo pasaulio atstovais, paliks savo postą. Tokios lažybos sudomino kai kuriuos kauniečius. Daugelis linkę statyti už tai, kad R.Paksas ir toliau vadovaus valstybei.
© ELTA
Stato po kelis tūkstančius

Lažybų punktas “Orakulas”, paskelbęs tokias lažybas, nesitikėjo didelio lankytojų antplūdžio, tačiau pirminės prognozės nepasitvirtino. Ypač pastarosiomis dienomis kauniečiai noriai dalyvauja tokiose lažybose. Anot lažybų tarpininkės Evelinos Budrytės, daugelis tiki, kad R.Paksas, kilus skandalui, neatsistatydins.

“Praėjusios savaitės pradžioje buvo pastebimos kiek kitokios tendencijos. Žiniasklaidai išplatinus pirmą informaciją, kai kurie jaunuoliai buvo linkę manyti, kad Rolandas Paksas paliks šalies vadovo postą, tačiau šių dienų įvykiai rodo, kad toks scenarijus mažai tikėtinas. Tai pastebi ir žmonės: statoma už tai, kad Prezidentas liks savo poste”, - pakitusias tendencijas pastebėjo E.Budrytė.

Ji nelinkusi įvardyti didžiausios sumos, kuri buvo pastatyta šiose lažybose, tačiau sako, kad jos ganėtinai didelės. Už galimybę, kad Prezidentas neatsistatydins, galima statyti santykiu 1 prie 1,01. Vadinasi, jei statoma šimtas litų, sėkmės atveju, asmuo laimi vos litą. Gerokai daugiau galimybių laimėti turi tie, kurie tiki, kad R.Paksas pasitrauks iš savo posto, čia lažybų santykis 1 prie 3.

“Žmonės stato ir po tūkstantį, ir po du, - pastebėjo lažybų tarpininkė. - Koeficientas nėra didelis, todėl statomos sumos nėra mažos”. Ji nesiryžo pasakyti, ar lažybų punktas priimtų statymą, jei jis būtų didesnis nei 100 tūkstančių litų. “Tai turėtų nuspręsti mūsų centrinio biuro darbuotojai”, - aiškino E.Budrytė.

Nevilioja laimėjimai

Pastebimos ir lažybose dalyvaujančiųjų amžiaus tendencijos. Anot lažybų tarpininkės, vyresni linkę manyti, kad R.Paksas dirbs toliau, jaunesni palaiko kitokią poziciją. Kaunietis studentas Tomas Vasiliauskas ilgai svarstė, ar dalyvauti tokio pobūdžio lažybose. Jis sakė esąs beveik visiškai tikras, kad R.Paksas toliau liks savo poste, tačiau lažintis dėl tokios pozicijos, anot studento, neapsimoka, nes laimėta suma bus itin maža.

“Gal Prezidentui ir derėtų atsistatydinti, tačiau jis tikrai to nepadarys. Pasiklausius jo kalbų, dėl to man nekyla jokių abejonių”, - sakė T.Vasiliauskas. Jis apsisprendė dalyvauti sporto varžybų totalizatoriuose.

Kai kurie kiti besilažinantieji sakė į punktą atėję išgirdę apie galimybę statyti už Prezidento likimą, tačiau, išvydę lažybų santykį, apsisprendę to nedaryti. “Geriau rizikuoti kitose lažybose. Juk laimėjimai šiose labai maži”, - šypsojosi Danguolė Kvėderaitė.

Laimėjimai - lapkričio viduryje

Tokio pobūdžio lažybos minėtame punkte vyksta ne pirmą kartą. Kiek anksčiau besilažinantieji galėjo spėlioti, kas taps Vilniaus meru. “Sostinėje užsitęsus politinei krizei, vilniečiai aktyviai dalyvavo ir tokiame lošime”, - aiškino E.Budrytė.

Pasak jos, lažybų punktai neapsiribos vien sporto varžybų rezultatais. “Stengiamės reaguoti į svarbius gyvenimo įvykius. Kartais tokie įvykiai žmonėms įdomesni nei sporto varžybų rezultatai”, - pastebėjo lažybų tarpininkė.

Tuo tarpu minėtojo lošimo laimėtojai paaiškės lapkričio 17 dieną, jei iki tol šalies vadovas liks savo poste, palaikiusiems tokią poziciją bus išmokėti laimėjimai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

3 milijardų apyvartą valdančios bendrovės prezidentė: pinigus pradėjau uždirbti vos 12 metų (21)

Iš Glazgo kilusi Allison Kirkby – nedidutė, tvirto sudėjimo šviesiaplaukė valdo kompaniją,...

Lietuviškos kainos galioja ne visiems: pasiūlė mokėti gerokai brangiau (34)

Lietuvoje įdarbinus profesionalę iš užsienio, paaiškėjo labai nemalonus dalykas: visus leidimus...

Akušerė-ginekologė: šlapimo pūslės uždegimas gali turėti baisių pasekmių (1)

„Daugeliu atveju, negydomas šlapimo pūslės uždegimas gali praeiti savaime, be gydymo, jei tik...

M. Kuzminskas įsikūrė D. Sabonio ir V. Mačiulio kaimynystėje (10)

Aistringas Lietuvos krepšinio gerbėjas iš Rygos (Latvija) Normundas Macis papildė savo asmeninę...

Dėl planų griauti pajūrio tualetus ginklus surems teisme: tai – absurdas (86)

Rugpjūčio pradžioje naujieji Palangos paplūdimio tualetai buvo pripažinti neteisėtais...

Tiesiog atėmė žadą: 70 eurų kainavusio bilieto pareikalavo ir iš 4 mėnesių kūdikio (475)

DELFI skaitytoja Virginija pasakoja patekusi į absurdišką situaciją – už galimybę stebėti...

Kuriantiems savo namus – vertingi interjero architektės patarimai (17)

Nemažai apie savo būsto interjerą galvojančių žmonių vis dar iki galo nesupranta, ko gali...

Vyro išradingumas stebina: internautai pametė galvas dėl kambario šuniui (2)

Vienas vyras sumąstė savo šuniui įrengti kambarį po laiptais. Kai jis pasidalino nuotraukomis...

Lietuvos bankas persikels iš prabangaus pastato: specialistai įvardija vienintelį jo privalumą (22)

Lietuvos bankui paskelbus, kad išsikraustys iš pačiame miesto centre esančių pastatų į...

Tūkstančius svarų išleidusi mamytė išpildė savo svajonę – virto „gyva sekso lėlyte“ (17)

Viena dviejų vaikų motina išleido daugiau kaip 10 tūkst. svarų (10,9 tūkst. eurų), kad...