Baltijos šalys atidarys bendrą tinklalapį

|Estijos, Latvijos ir Lietuvos vyriausybės internete atidarys bendrą tinklalapį, kuriame, be kita ko, bus galima stebėti Baltijos šalių Ministrų tarybos veiklą. Šiame tinklalapyje vyriausybės galės skelbti savo siūlymus ir derinti bendrus klausimus.
Kaip pranešė BNS Estijos vyriausybės sekretorius spaudai, Tarybos sekretoriatas internete bus atidarytas per Baltijos šali ministrų pirmininkų susitikimą Taline vasario 18 dieną. Pasak sekretoriaus spaudai, tinklalapio adresas www.BCMVS.net buvo užsakytas JAV tam, kad jis nepriklausytų tik vienai Baltijos šaliai, bet tarnybinė stotis bus Estijos vyriausybės kanceliarijoje.
BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

„Nematoma Lietuvos istorija“: nevaldoma situacija Panevėžyje (2)

1999-ųjų sausį Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuoto nusikalstamumo ir korupcijos skyriaus vyriausiąjį prokurorą Gintautą Sereiką pakirtę šūviai Lietuvos visuomenę supurtė lyg elektrošokas.

Ramzį nušovęs K. Komskio brolis paleistas į laisvę (49)

Tarnybinį pasieniečių šunį nušovęs Arvydas Komskis ketvirtadienį po pietų paleistas į laisvę, jam skirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

L. Linkevičius ir A. Ažubalis – apie didžiausią Lietuvos problemą (39)

Lietuvos interesai geriausiai įgyvendinami, kai Lietuva glaudžiai bendradarbiauja su JAV ir Lenkija. Tai laikoma tarsi Lietuvos užsienio politikos aksioma.

Keturi Komskių broliai ir jų keistai susiklostę gyvenimai (350)

Po to, kai Seimo vicepirmininko Kęsto Komskio brolis Arvydas Komskis antradienį iš medžioklinio šautuvo nušovė bėglių pėdsakais sekusį tarnybinį belgų aviganį Ramzį, Komskių pavardė linksniuojama visoje Lietuvoje.

Parlamentarai: K. Komskis kišasi į tyrimą (153)

Seimo vicepirmininkas „tvarkietis“ Kęstas Komskis, kreipęsis į prokurorus su prašymu perimti ikiteisminį tyrimą dėl jo brolio nušauto pasieniečių šuns, kišasi į tyrimą ir daro spaudimą teisėsaugai, mano BNS kalbinti parlamentarai.