Baltijos šalių premjerai susitiks Taline

Penktadienį Taline Estijos, Latvijos ir Lietuvos premjerai apsvarstys ekonominį bendradarbiavimą ir Baltijos šalių ministrų tarybos darbą.
Estijos premjero Marto Laaro, Latvijos premjero Andrio Škelės ir Lietuvos premjero Andriaus Kubiliaus susitikime viena svarbiausių temų bus mokesčių ir akcizų politika.

Vieną dieną Taline viešėsiantis A. Kubilius su Latvijos ir Estijos premjerais apsvarstys, kaip įgyvendinama laisvosios prekybos sutartis bei energetikos reikalus.

Estijos, Latvijos ir Lietuvos Vyriausybės internete atidarys bendrą puslapį, kuriame bus galima sužinoti apie Baltijos šalių ministrų tarybos darbą. Vyriausybės šiame puslapyje galės skelbti savo siūlymus ir derinti bendrus klausimus. Šis puslapis internete taps viena Estijos, Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo formų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Prieš šiuos Seimo rinkimus gyventojai optimistiškesni dėl demokratijos veikimo (2)

Nors nepatenkintų demokratijos veikimu gyventojų dalis išlieka šiek tiek aukštesnė nei manančių priešingai ir neturinčių nuomonės šiuo klausimu, prieš šiuos Seimo rinkimus nepatenkintų tuo yra 10 procentinių punktų mažiau nei prieš praėjusiuosius – 2012 metų rugsėjį.

Estijos naujasis užsienio reikalų ministras apsilankys Latvijoje ir Lietuvoje (2)

Estijos naujasis užsienio reikalų ministras Jurgenas Ligis ateinančią savaitę atvyks su vizitu į Latviją ir Lietuvą, pranešė pareigūnai.

Baigiamos nešioti rinkėjų kortelės (14)

Gyventojams šį šeštadienį baigiamos nešioti rinkėjų kortelės. Pasak vyriausiosios rinkimų komisijos, jas turėtų būti spėta išnešioti laiku – iki vakaro.

Vilniuje vyks robotų eitynės ir bepiločių orlaivių pasirodymai (7)

Vilniuje baigiamajame Inovacijų savaitės renginyje šeštadienį rengiamas robotų paradas ir kovos, bepiločių orlaivių pasirodymai.

Nešvarūs žaidimai: už skambių pareiškimų – gudrus skyrybų planas (89)

Į viešumą kyla vis daugiau skandalingų spėjimų, kodėl galėjo subyrėti viena gražiausių Holivudo porų – Angelina Jolie ir Bradas Pittas. Anot biografo, skyrybas A. Jolie galėjo planuoti ilgą laiką, o viešai sutrypti B. Pittą – gudraus plano dalis.