Baltijos šalių premjerai atkreipė dėmesį ir į DELFI projektą

 (2)
Penktadienį, vasario 18 dieną, trijų Baltijos šalių ministrai pirmininkai Baltijos ministrų tarybos susirinkime aptarė trišalio ekonominio bendradarbiavimo galimybes bei perspektyvas. Be to, pasidžiaugė nauju virtualiu Tarybos sekretoriatu bei bendru trijų valstybių internetiniu portalu DELFI.
Virtualus sekretoriatas - tai platesnės Baltijos šalių ministrų tarybos struktūros dalis, kurią vyriausybių vadovams pristatė Estijos ministro pirmininko patarėjas Linnar Viik per "Microlink" interaktyvios daugialypės terpės kioską GAP. Lietuvos, Latvijos ir Estijos ministrai pirminkai pripažino, kad kompanijos "Mickrolink" bei Latvijos įmonės "Fortech" susijungimas tapo reikšmingiausiu įvykiu informacinių technologijų srityje.

"Microlink" tai nėra tik Latvijos ar Estijos kompanija, tai yra visų trijų Baltijos šalių kompanija, kuri yra pajėgi konkuruoti net ir Europos ar Šiaurės šalių rinkoje bei skirti daugiau dėmesio produktų vystymui", teigė Viik, cituodamas vyriausybių vadovus. Visi trys vadovai prisipažino jau anksčiau girdėję apie DELFI projektą ir netgi aplankę jo tinklapį internete. Anot Latvijos ministro pirmininko, latviškas DELFI pulapis internete pateikia daug įdomių straipsnelių, o galimybė skaitytojams palikti savo komentarus yra labai populiari.

Lietuvos ministras pirminkas prisipažino, kad jis suprastų Latvijos DELFI skleidžiamas naujienas, tačiau jis labai džiaugiasi ir dėl lietuviškojo DELFI portalo.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Mirė asmeninis V. Adamkaus gydytojas R. Nargėla

Rugsėjo 30 dieną, eidamas 75-uosius metus, netikėtai mirė žymus Lietuvos pulmonologas, asmeninis prezidento Valdo Adamkaus gydytojas Remigijus Valdemaras Nargėla.

Ko dabartiniai diplomatai gali pasimokyti iš 1918 m. Lietuvos? (5)

Sąjunga su Saksonija, bendra valstybė su Kuršu, Britanijos protektoratas, bendra Lenkijos ir Lietuvos valstybė ar atkurta Didžioji kunigaikštystė kartu su Baltarusija – visi šie Lietuvos ateities variantai buvo svarstomi 1918–1920 metais. Pasakojimų ciklą apie tai, kaip galėjo susiklostyti Lietuvos likimas, pradeda LRT TELEVIZIJOS laida „Istorijos detektyvai“.

Apklausa: du iš trijų lietuvių teigia, kad reikalai šalyje blogėja (114)

Kaip ir prieš mėnesį bei tuo pačiu metu prieš metus, du iš trijų lietuvių teigia, kad reikalai šalyje blogėja. Tiesa, šįkart tokių gyventojų yra kiek mažiau nei prieš praėjusius Seimo rinkimus, po ekonominės krizės.

Prieš šiuos Seimo rinkimus gyventojai optimistiškesni dėl demokratijos veikimo (32)

Nors nepatenkintų demokratijos veikimu gyventojų dalis išlieka šiek tiek aukštesnė nei manančių priešingai ir neturinčių nuomonės šiuo klausimu, prieš šiuos Seimo rinkimus nepatenkintų tuo yra 10 procentinių punktų mažiau nei prieš praėjusiuosius – 2012 metų rugsėjį.

Estijos naujasis užsienio reikalų ministras apsilankys Latvijoje ir Lietuvoje (8)

Estijos naujasis užsienio reikalų ministras Jurgenas Ligis ateinančią savaitę atvyks su vizitu į Latviją ir Lietuvą, pranešė pareigūnai.