"Balticum" pradeda transliuoti nauju kanalu

Klaipėdos kabelinė televizija "Balticum" pavasarį pasitiko nauju kanalu, nauja kokybe ir programa. Nuo pirmadienio ryto Klaipėdos apskrities ir visos Vakarų Lietuvos gyventojai "Balticum" televizijos programą mato 12-ju kanalu.
Vasarį Radijo ir televizijos komisija paskelbė konkurso dėl tesės transliuoti televizijos programas 12 kanalu Klaipėdoje rezultatus. Įveikusis du varžovus, konkursą laimėjo UAB "Klaipėdos kabelinė televizija", žinoma "Balticum" vardu, kuri pateikė naują apskrities televizijos kanalo koncepciją.

"Balticum" televizijos programoje nėra retransliuojamos jokios kitos Rusijos ir kitų užsienio šalių televizijos stočių programos, kaip tai daro kitos vietinės televizijos. "Balticum" rodo į lietuvių kalbą išverstus užsienio filmus, rengia žinias, publicistines, kultūrines, krašto aktualijas atspindinčias laidas.

Nuo balandžio 3 dienos "Balticum" televizija pradės rodyti tris naujas autorines laidas. Pokalbių laidoje "Diagnozė: įdomus žmogus" bus kalbama su įdomiais Klaipėdos krašto žmonėmis.

Publicistinė laida "Kasdieniai rūpesčiai" aiškinsis daugeliui aktualias Vakarų Lietuvos problemas.

Kasdieninė trumpa laida "Mano nuomonė" rengiama "vox populi" stiliumi, kurioje savo nuomonę įvairiais klausimais pareikš miestų ir miestelių gyventojai.

Nuo šiol "Balticum" televizijos programos Palangos, Kretingos, Gargždų, Plungės, Šilutės, Skuodo bei Neringos gyventojams bus transliuojamos kasdien nuo 7 iki 20.30 val.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: bus vos geriau, bet labai trumpai

Savaitei įpusėjus gūsingas vėjas dangumi vis gins debesis, tačiau kritulių jau bus mažiau. Šiek tiek sausesniu oru pasimėgauti galėsime tik iki penktadienio. Tądien vėl pasipils gausus lietus, dar labiau sustiprės vėjas.

K. Smirnovas apie pergalę prieš A. Butkevičių: kovojau taktiškai, taktiškai ir laimėjau (199)

Laidoje „Dėmesio centre“ – pokalbis su išrinktu Seimo nariu Kęstučiu Smirnovu, laimėjusiu prieš premjerą Algirdą Butkevičių Vilkaviškio apygardoje.

Klimatologas žada itin bjaurią žiemą (66)

Kai kuriuose Lietuvos regionuose jau pasirodė pirmosios snaigės bei šlapdriba. Tačiau klimatologų bei sinoptikų teigimu, gausaus sniego tikėtis dar negalima, o ir žiema vėl prognozuojama šiltesnė nei įprastai su daugiau šlapdribos, taip pat permainingomis temperatūromis.

Būsima koalicija: kas nori valdžios, o kas tik apsimeta? koalicija paaiškės jau penktadienį? (485)

Prasidėjusios konsultacijos su „valstiečiais“ dėl būsimos valdančiosios koalicijos praėjo strigti jau pačią pirmą dieną. Buvęs konservatorių (TS-LKD) lyderis Andrius Kubilius po daugiau nei valandą trukusio pokalbio su „valstiečių“ konsultacine grupe jį apibūdino vienu žodžiu – „migla“.

L. Linkevičius: valdžia olandams turi paaiškinti, ką iš tiesų reiškia Asociacijos susitarimas su Ukraina (93)

Nyderlandų vyriausybė ir parlamentas turi paaiškinti Asociacijos su Ukraina susitarimo skeptikams, kad jų referendume kelti nuogąstavimai neturi pagrindo ir nėra susiję su pačiu susitarimu, sako užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.