Badautojai pasirengė mirti

Jau lygiai dvi savaites badaujantys AB "Inkaro avalynė" darbininkai Irena Taraškevičienė, Vidmantas Varžgalys ir Ciprijonas Gužauskis bado akcijos nutraukti nesirengia.

Tai jie teigia padarysią tik tada, kai bendrovės vadovai jiems ir jų bendradarbiams sumokės visus jų uždirbtus pinigus. 50 AB "Inkaro avalynė" darbininkų bendrovės administracija skolinga apie 300 tūkst. litų.

Praėjusį penktadienį greitosios medicinos pagalbos automobiliu visi trys badautojai buvo nugabenti į Kauno medicinos universiteto klinikas, jiems buvo atlikti tyrimai. Pasak medikų, badautojų sveikatos būklė sunki, jų šlapime rasta nemažai acetono, o gyvybiškai svarbiems vidaus organams gresia negrįžtami pakitimai. Medikai primygtinai siūlė darbininkams nutraukti bado akciją, tačiau šie po tyrimų grįžo atgal į palapinę.

Sulysę ir išsekę darbininkai beveik neišeina iš palapinės, daugiausia laiko praleidžia snūduriuodami. Per dieną išgeria apie 2-3 l vandens. Į badautojų palapinę dažnai užsuka praeiviai - vieni pamokyti, kaip reikia badauti, kiti - palinkėti stiprybės. Išgirdęs apie badaujančius darbininkus, į Kauną atskubėjo ir vienas kunigas iš Kaltinėnų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Paklausykite, kaip politikai kalba angliškai (3)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė egzaminavo pretendentus į ministrus, ar šie geba kalbėti angliškai. Prieš Seimo rinkimus politikus egzaminuoja mokiniai.

Liberalas žadėjo papirkti Vilniaus teisėją – reikėjo „teisingo sprendimo“ (1)

Po Liberalų sąjūdžio sparnu ne vienerius metus sėkmingai prisiglaudęs ir šiuo metu partijos Tautinių bendrijų komiteto Teisės pakomitečio vadovo pareigas užimantis Andrejus Avdoninas švaistėsi pažadais, kad galės papirkti Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėją.

Spalio orai: bobų vasara šiais metais nustebins (30)

Rugsėjis mus tikrai lepino šiltais, beveik vasariškais orais. Ko gero, dažnas pasakys, kad rugsėjo orai buvo geresni nei rugpjūčio. Spalio mėnesį vargu ar temperatūra bus vasariška, visgi ruduo, tačiau juk galime tikėtis bobų vasaros.

K. Komskio brolio istorija supriešino politikus (48)

Seimo vicepirmininkas, partijos „Tvarka ir teisingumas“ narys Kęstas Komskis stojo ginti brolį, nušovusį pasieniečių šunį ir pranešė norintis, kad ikiteisminį tyrimą dėl nušauto šuns perimtų Generalinė prokuratūra.

Buvęs Izraelio prezidentas Sh. Peresas Lietuvai visada skyrė ypatingą dėmesį (10)

Pasaulio lyderiai, tarp jų ir Lietuvos vadovė Dalia Grybauskaitė, šį penktadienį į paskutinę kelionę palydi vieną garsiausių pasaulio politikų – buvusį Izraelio prezidentą, Nobelio taikos premijos laureatą Shimoną Peresą, kuris visada didžiavosi esąs litvakas ir niekada nepamiršdavo Lietuvos ir Vilniaus svarbos žydų kultūrai, kalbai ir menui. Pasak diplomato Dariaus Degučio, dirbusio Lietuvos ambasadoriumi Izraelyje beveik visą Sh. Pereso kadenciją, įvairių susitikimų metu buvęs Izraelio vadovas su juo bendraudavęs itin šiltai.