Audrius Butkevičius: mes niekam neįdomūs

 (3)
Seimo narys Audrius Butkevičius, grįžęs iš Maskvos, teigia ten siekęs atnaujinti savo ankstesniuosius ryšius.
Rusijos Dūmos deputatų kvietimu Maskvoje lankęsis Seimo narys BNS korespondentui sakė susitikęs su Dūmos Tarptautinių reikalų komiteto pavaduotoju, Gamybos, statybos ir specialiųjų technologijų komiteto nariais, Rusijos vietos gamintojų koordinaciniu komitetu ir keliais "savo pažįstamais deputatais".

Pokalbiuose, pasak jo, jis norėjo išsiaiškinti Rusijos požiūrį į Lietuvą.

"Mes niekam neįdomūs nei ekonomine, nei politine prasme", sakė A. Butkevičius.

A. Butkevičius sakė Maskvoje norėjęs atnaujinti ryšius, išsiaiškinti bendradarbiavimo galimybes, nes per pastaruosius trejus metus, kuomet jis kalėjo, ryšiai buvo nutrūkę.

Seimo valdyba, turinti apsvarstyti kiekvieno Seimo nario užsienio komandiruotes ar keliones, A. Butkevičiaus komandiruotės nesvarstė, jai lėšų nebuvo skirta, ir jis į Maskvą vyko už savo lėšas.

A. Butkevičius pakartojo neketinąs užsiimti užsienio reikalų ministro ar prezidento darbu - užsienio politikos formavimu.

"Kol kas jie gali būti ramūs, nors jų darbas Rusijoje yra niekinis, aš ten neaptikau jokių Užsienio reikalų ministerijos darbo pėdsakų", sakė Seimo narys.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Užsienio žiniasklaidoje – sąmyšis: laužo galvą, kas Lietuvoje laimėjo rinkimus (265)

Seimo rinkimus Lietuvoje laimėjusi ir kone 56 mandatus užsitikrinusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) užminė mįslę užsieniečiams.

Socialdemokratai pasiruošę kalbėti dėl koalicijos (89)

Socialdemokratų rinkimų štabo vadovas Algirdas Sysas sako, jog socdemai kalbėsis su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) dėl galimybės formuoti valdančiąją koaliciją.

„Valstiečiai“ konsultacijas su galimais koalicijos partneriais planuoja pradėti antradienį (26)

Seimo rinkimus laimėjusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) sudarė darbo grupę konsultacijoms su socialdemokratais ir konservatoriais, pokalbius tikimasi pradėti antradienį.

Susipažinkite: mokslininkai, galvijų augintojai ir kiti naujojo Seimo nariai (757)

Suskaičiavus Seimo rinkimų antrojo turo rezultatus paaiškėjo, ką į šalies parlamentą išrinko Lietuvos piliečiai. Po kelių savaičių parlamentarų kėdes užims žmonės, daugelio kurių pavardės yra menkai težinomos, nors į Seimą išrinkti naujokai antrajame ture įveikė ir patyrusius politikos vilkus.

„120s“ žinios: Prezidentė, nugalėtojai ir lapė

Šiandien trumposiose „120s žiniose“ žiūrėkite prezidentė linki „valstiečiams“ suburti skaidrią ir atsakingą koaliciją; R. Karbauskis sako abu svarbiausi postai turi priklausyti jiems; G. Landsbergis sako, kad derybos negali vykti dviem frontais Labanoro girioje nufilmavo drąsią lapę.