Atsistadydino du "Veido" redaktoriai

 (17)
LNK laidai "Savaitės panorama" A.Katkevičius tvirtino, jog palieka "Veidą" dėl nesutarimų su jo leidėjais dėl žurnalo koncepcijos.

"Veido" redaktorius nei paneigė, nei patvirtino, kad didelės reikšmės jo ir R.Grinevičiūtės atsistatydinimui turėjo "Veide" publikuotas rašinys apie verslininko Jono Urką ir Vytautą Landsbergį. Tačiau p. Katkevičius "Savaitės panoramai" sakė, jog jei šis skandalingas rašinys nebūtų išspausdintas, jo darbas "Veide" būtų susiklostęs kitaip.

"Išeinu, nes aš taip noriu",- žurnalui "Ekstra" sakė trejus metus šiam žurnalui vadovavęs p. Katkevičius. "Ekstrai" jis tvirtino iš pradžių eisiąs ant pačios artimiausios pievelės ir kokį mėnesį gersiąs.

A. Katkevičius BNS nurodė, kad pagrindinė jo pasitraukimo priežastis yra pinigai.

"Jeigu nori turėti tokį prašmatnų dalyką, kaip savaitinis naujienų žurnalas, kuris brangiai kainuoja, į jį reikia investuoti, kentėti dantis sukandus ir laukti, kol jis atsipirks kada nors", sakė "Veidą" paliekantis A. Katkevičius.

Pasak jo, naujienų žurnalui reikia rimtų investicijų, o jų nebuvo.

BNS žiniomis, pastaruoju metu "Veido" žurnale darbuotojams buvo sumažinti atlyginimai, tačiau A. Katkevičius atsisakė tai komentuoti.

Kol kas jis sakė žinąs tik apie savo pirmosios pavaduotojos išėjimą iš žurnalo, tačiau pabrėžė, kad žurnale dirbo "vieninga komanda".

R. Grinevičiūtė sakė buvusi informuota, kad vienas iš žurnalo savininkų dėl jos kritinių rašinių apie Seimo pirmininką Vytautą Landsbergį "jaučiąs diskomfortą", todėl nusprendusi pasitraukti.

Jos apsisprendimą sustiprino A. Katkevičiaus išėjimas.

Žurnalistė teigė, jog ir kiti kolegos ieško darbo kituose leidiniuose. Ji teigė gavusi pasiūlymų dirbti dienraščiuose "Respublika" ir "Lietuvos aidas", tačiau kol kas galutinai neapsisprendė.

Ji sakė norinti pailsėti ir pabaigti rašyti pradėtą Seimo pirmininko Vytauto Landsbergio biografiją.

"Veido" bendrovės direktorius Algimantas Šindeikis BNS atsisakė "iki gegužės pabaigos" komentuoti kadrinius pasikeitimus žurnale.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: paskutinės spalio dienos pradžiugins

Kiek sausesnių orų periodas baigsis jau penktadienį. Tuo metu šalį pasieks nauja kritulių banga, sustiprės vėjas. Laimei, tai truks neilgai. Savaitgalį oras bus ne tik sausesnis, bet ir saulėtesnis.

NATO pranešė apie pažangą ruošiantis dislokuoti batalionus Baltijos šalyse ir Lenkijoje (30)

NATO daro pažangą, formuodama batalionus, kuriuos ruošiamasi dislokuoti rytinių sąjungininkių, nerimaujančių dėl griežtėjančio Rusijos tono, teritorijose, trečiadienį pranešė Aljanso vadovas Jensas Stoltenbergas.

Sunkumai dėl darbo – ne visiems išeinantiems Seimo nariams: kai kam vartai į šiltą vietą jau atverti (79)

Seimo pirmininkės pavaduotojui ir kol kas dar Seimo nariui, bet neperrinktam Vydui Gedvilui, panašu, kad nereikės ilgai sukti galvos ieškantis naujo darbo. Vartai į gana šiltą ir užtikrintą darbo vietą jam yra plačiai atidaryti.

Lietuvoje kuriamame tarptautiniame batalione bus ir tankų, ir šarvuočių, sako J.Olekas (75)

Lietuvoje kuriamame tarptautiniame NATO batalione bus ir tankų, ir pėstininkų kovos mašinų, sako krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.

R. Karbauskis: į premjerus siūlysime S. Skvernelį (305)

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako, kad partija apsistojo ties vienu kandidatu į premjerus ir Vyriausybei vadovauti siūlys sąrašo rinkimuose lyderį Saulių Skvernelį, pranešė LRT televizijos naujienų taryba.