Atleidžiamas "Sodros" vadovas

 (2)
Ketvirtadienį iš darbo turėtų būti atleistas Valstybinio socialinio draudimo fondo vadovas Vincas Kunca.
Apie tai BNS pranešė Vyriausybės atstovas spaudai Audrius Bačiulis.

Fondo vadovas šią savaitę sulaukė kritikos dėl didėjančio "Sodros" biudžeto deficito (negalutiniais duomenimis, jis gegužės 1-ąją siekė beveik 166 mln. litų). Vyriausybė pareiškė neketinanti taikstytis su vis blogėjančia fondo finansine padėtimi.

Pernai rugsėjo viduryje V. Kunca socialinės apsaugos ir darbo ministrei jau buvo pateikęs atsistatydinimo pareiškimą. Tačiau tuomet fondo direktorius pareiškimą atsiėmė, nes Vyriausybė pritarė Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pateiktam "Sodros" biudžeto gerinimo priemonių planui. Tuomet V. Kunca teigė, kad šis planas "leis pagaliau dirbti".

V. Kunca "Sodroje" dirba nuo 1990 metų. Iš pradžių jis dirbo teisės skyriaus viršininku, o nuo tų pačių metų birželio 1 dienos - direktoriaus pavaduotoju. "Sodros" direktoriaus pareigas jis užėmė 1994-ųjų sausio 2 dieną.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

K. Smirnovas apie pergalę prieš A. Butkevičių: kovojau taktiškai, taktiškai ir laimėjau (22)

Laidoje „Dėmesio centre“ – pokalbis su išrinktu Seimo nariu Kęstučiu Smirnovu, laimėjusiu prieš premjerą Algirdą Butkevičių Vilkaviškio apygardoje.

Klimatologas žada itin bjaurią žiemą (44)

Kai kuriuose Lietuvos regionuose jau pasirodė pirmosios snaigės bei šlapdriba. Tačiau klimatologų bei sinoptikų teigimu, gausaus sniego tikėtis dar negalima, o ir žiema vėl prognozuojama šiltesnė nei įprastai su daugiau šlapdribos, taip pat permainingomis temperatūromis.

Būsima koalicija: kas nori valdžios, o kas tik apsimeta? koalicija paaiškės jau penktadienį? (389)

Prasidėjusios konsultacijos su „valstiečiais“ dėl būsimos valdančiosios koalicijos praėjo strigti jau pačią pirmą dieną. Buvęs konservatorių (TS-LKD) lyderis Andrius Kubilius po daugiau nei valandą trukusio pokalbio su „valstiečių“ konsultacine grupe jį apibūdino vienu žodžiu – „migla“.

L. Linkevičius: valdžia olandams turi paaiškinti, ką iš tiesų reiškia Asociacijos susitarimas su Ukraina (68)

Nyderlandų vyriausybė ir parlamentas turi paaiškinti Asociacijos su Ukraina susitarimo skeptikams, kad jų referendume kelti nuogąstavimai neturi pagrindo ir nėra susiję su pačiu susitarimu, sako užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

R. Karbauskis socdemams ir konservatoriams davė laiko iki penktadienio (145)

Valdančiąją koaliciją formuojanti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) tikisi iki penktadienio išgirsti konservatorių ir socialdemokratų atsakymus, ar jie pasirengę derėtis dėl valdančiosios koalicijos formavimo.