Astravo AE saugos specialus karinis dalinys

 (48)
Baltarusijos Gardino srities Astravo rajone savaitgalį surengtas iškilmingas karinio miestelio atidarymas.
Baltarusijos kariai
© Sputnik / Scanpix

Kaip pranešė grodnonews.by, jame įsikūrė specialus karinis dalinys Nr. 7434, saugosiantis statomą Astravo atominę elektrinę.

Šventės metu Baltarusijos vidaus reikalų ministras Igoris Shunevich įteikė vėliavą Ypatingos svarbos valstybės objektų ir krovinių apsaugos batalionui. Renginyje dalyvavo Baltarusijos vidaus kariuomenės vadas Jurijus Kara, Astravo rajono vykdomojo komiteto pirmininkas Igoris Shaludin ir Baltarusijos AE generalinis direktorius Michailas Filimonovas.

„Mūsų ekspertai jau ne kartą buvo išvykę įgyti kovinės patirties iš kolegų Rusijoje ir Kazachstane, saugančių panašius objektus. Visos tokių objektų apsaugos ir gynybos technologijos mums žinomos ir įsisavintos. Baltarusijos AE pradės darbą patikimai saugoma“, – sakė ministras.

Jis taip pat pasidžiaugė puikiomis karių tarnybos sąlygomis, šiuolaikiškai įrengtomis kareivinėmis, karinio miestelio administraciniu pastatu, sporto kompleksu, valgykla su naujais baldais ir technine įranga.

Lietuva reikalauja stabdyti Astravo AE statybas vos už 50 kilometrų nuo Vilniaus ir kalina

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai: pirmąjį balandžio savaitgalį – ypatinga šiluma prognozė kitai savaitei (3)

Atsisveikindamas kovas šalį palaistys pavasarišku lietumi, o balandis prasidės ypatingai: savaitgalį mėgausimės dar šį pavasarį neregėta beveik 20 laipsnių šiluma.

S. Skvernelis vis sulaukia siūlymų kurti naują frakciją (153)

„Yra tokių pasiūlymų, yra kalbų, bet manau, kad tai kol kas yra ankstyva.<...> Yra nemažai frakcijos narių ir tai jau ne vienetai ir ne dešimtys, kurie nori matyti tą rezultatą, kurį mes žadėjome žmonėms. Man yra džiugu, kad tokių Seimo narių yra, nes ir aš esu orientuotas į rezultatą, o ne procesą,“ – sako premjeras Saulius Skvernelis, paklaustas, ar bendražygiai jam nesiūlo kurti naujos jo paties frakcijos. Vis dėlto, jei pritrūktų politinės valios įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, S. Skvernelis sako neatmetantis galimybės dar šioje kadencijoje matyti ir naują valdančiąją koaliciją. Apie šias ir kitas politines aktualijas pokalbis su Ministru Pirmininku laidoje „Dėmesio centre“.

Anglijoje gyvenanti lietuvė: taip jau yra, jeigu gyveni skurdžiau, esi tylesnis, iš tavęs tyčiojasi (109)

Egidijus Anupraitis per kelias dienas liūdnai pagarsėjo ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Paaiškėjo, kad vaikinas mokėsi Liverpoolio universitete, tačiau grįžo atgal į Lietuvą.

L. Linkevičius prašo Vokietijos ministro perduoti Lietuvai Nepriklausomybės aktą (253)

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ketvirtadienį paprašė Vokietijos diplomatijos vadovo Sigmaro Gabrielio perduoti Lietuvai Berlyno diplomatiniame archyve rastą 1918-ųjų vasario 16-osios Lietuvos nepriklausomybės aktą.

SADM skandale aiškėja naujos aplinkybės: darbuotojai pasakoja apie klastingas schemas (103)

DELFI aprašius situaciją, kai apie galimą valstybės lėšų švaistymą Socialinės apsaugos ir darbo ministrui (SADM) pranešusios Vaikų išlaikymo fondo darbuotojos sulaukė sistemos kirčio – buvo pradėta ieškoti, kaip jas nubausti, į viešumą ėmė kilti naujos detalės.