Astravo AE saugos specialus karinis dalinys

 (48)
Baltarusijos Gardino srities Astravo rajone savaitgalį surengtas iškilmingas karinio miestelio atidarymas.
Baltarusijos kariai
© Sputnik / Scanpix

Kaip pranešė grodnonews.by, jame įsikūrė specialus karinis dalinys Nr. 7434, saugosiantis statomą Astravo atominę elektrinę.

Šventės metu Baltarusijos vidaus reikalų ministras Igoris Shunevich įteikė vėliavą Ypatingos svarbos valstybės objektų ir krovinių apsaugos batalionui. Renginyje dalyvavo Baltarusijos vidaus kariuomenės vadas Jurijus Kara, Astravo rajono vykdomojo komiteto pirmininkas Igoris Shaludin ir Baltarusijos AE generalinis direktorius Michailas Filimonovas.

„Mūsų ekspertai jau ne kartą buvo išvykę įgyti kovinės patirties iš kolegų Rusijoje ir Kazachstane, saugančių panašius objektus. Visos tokių objektų apsaugos ir gynybos technologijos mums žinomos ir įsisavintos. Baltarusijos AE pradės darbą patikimai saugoma“, – sakė ministras.

Jis taip pat pasidžiaugė puikiomis karių tarnybos sąlygomis, šiuolaikiškai įrengtomis kareivinėmis, karinio miestelio administraciniu pastatu, sporto kompleksu, valgykla su naujais baldais ir technine įranga.

Lietuva reikalauja stabdyti Astravo AE statybas vos už 50 kilometrų nuo Vilniaus ir kalina

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Iš Lietuvos jau išvyko 230 pagal ES programą perkeltų pabėgėlių (10)

Iš Lietuvos išvyko 230 pagal Europos Sąjungos programą į šalį anksčiau atvykusių pabėgėlių iš Artimųjų Rytų, penktadienį pranešė dienraštis „Lietuvos rytas“

D. Grybauskaitė: bendras tikslas – stiprus, gerai pasirengęs ir maksimaliai greitas NATO (128)

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų 27 NATO valstybių vadovais Belgijos sostinėje ketvirtadienį aptarė tolesnį Aljanso gynybinių pajėgumų stiprinimą, adekvataus finansavimo gynybai užtikrinimą, kovą su augančiu terorizmu.

Į Klaipėdą atplauks NATO kovinių laivų grupė (19)

Penktadienį į Klaipėdą atplauks NATO nuolatinės parengties kovinių laivų grupė, pranešė Krašto apsaugos ministerija.

Vyriausybė Palangoje rengia pasitarimą dėl kurortų (4)

Vyriausybė Palangos centre, Kurhauze penktadienį rengia išvažiuojamąjį pasitarimą, taip pat planuoja dalyvauti kurorto atidarymo renginiuose.

Lietuvos gyventojų svajonių šalis (93)

Dalies emigrantų dėl vaiko gerovės tarnybos „Barnevernet“ veiklos purvais drabstytą Norvegiją Lietuvos gyventojai įvardija kaip patraukliausią emigracijai. Geriausių emigracijai šalių sąrašo viršūnėje taip pat yra Didžioji Britanija, Airija ir Vokietija.