Arvydas Vidžiūnas įtaria Algirdą Brazauską

 (20)
Seimo pirmininko pirmasis pavaduotojas Arvydas Vidžiūnas, vakar per spaudos konferenciją paklaustas, kaip vertina generolo Vladimiro Uschopčiko paskyrimą Baltarusijos gynybos ministro pavaduotoju, be kita ko, atsakė: "Aš nežinau, gal Algirdas Brazauskas šį paskyrimą pasiūlė ar bent pritarė šiam sprendimui, nes tas jo nuvykimas ir šitie paskyrimai, mano supratimu, yra labai susiję".
Be to, komentuodamas šį paskyrimą Lietuvos valstybinio radijo žurnalistei A.Vidžiūnas sakė, jog tai įvyko "po nuoširdaus A.Lukašenkos pokalbio su A.Brazausku".

Prezidentą A.Brazauską toks komentaras labai nuliūdino ir supykdė. "Tai yra visiška nesąmonė", - teigė A.Brazauskas.

"Jeigu Vidžiūnas nežino, tegul tyli, todėl kad taip kalbėti - negarbinga", - sakė A.Brazauskas.

Šiuo metu Vokietijoje viešintis Prezidentas teigė specialiai nevažiavęs pas Baltarusijos prezidentą Aleksandrą Lukašenką: "Šimtą kartų kartojau, ko važiavau į Minską! Man suteikė garbės daktaro vardą Europos Humanitarinis universitetas ir mane pakvietė atvykti. Lukašenka sužinojo ir pakvietė, kad aš užeičiau. Viskas".

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Orai bus niūrūs (1)

Dangus šią savaitę dažniausiai bus labai niūrus. Nuo lietaus atsikvėpti galėsime bene tik vieną dieną – ketvirtadienį. Speigas į mūsų šalį dar neskuba, priešingai, oras kasdien bus vis šiltesnis. Tad jei ne vėjas ir krituliai paskutinės spalio dienos būtų labai neblogos.

Užsienio žiniasklaidoje – sąmyšis: laužo galvą, kas Lietuvoje laimėjo rinkimus (663)

Seimo rinkimus Lietuvoje laimėjusi ir kone 56 mandatus užsitikrinusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) užminė mįslę užsieniečiams.

Socialdemokratai pasiruošę kalbėti dėl koalicijos (108)

Socialdemokratų rinkimų štabo vadovas Algirdas Sysas sako, jog socdemai kalbėsis su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) dėl galimybės formuoti valdančiąją koaliciją.

„Valstiečiai“ konsultacijas su galimais koalicijos partneriais planuoja pradėti antradienį (42)

Seimo rinkimus laimėjusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) sudarė darbo grupę konsultacijoms su socialdemokratais ir konservatoriais, pokalbius tikimasi pradėti antradienį.

Susipažinkite: mokslininkai, galvijų augintojai ir kiti naujojo Seimo nariai (847)

Suskaičiavus Seimo rinkimų antrojo turo rezultatus paaiškėjo, ką į šalies parlamentą išrinko Lietuvos piliečiai. Po kelių savaičių parlamentarų kėdes užims žmonės, daugelio kurių pavardės yra menkai težinomos, nors į Seimą išrinkti naujokai antrajame ture įveikė ir patyrusius politikos vilkus.