Apvogtas universitetas

Įsibrovę į Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) patalpas, vagys išnešė 6 kompiuterius ir 3 spausdintuvus.
Į Saulėtekio alėjoje esančių universiteto patalpų antrąjį aukštą vagys pateko trečiadienio naktį, užlipę per greta esančio priestato stogą ir išdaužę langą.

Vagystės metu sargai buvo universitete. Įsijungus signalizacijai, buvo atvažiavusi privati saugos tarnyba, sauganti universiteto patalpas. Apžiūrėję patalpas, įsilaužimo žymių apsaugos vyrai nepastebėjo ir išvažiavo.

Paryčiui vagys vėl įlindo į patalpas, tačiau tada signalizacija neįsijungė. Vėliau policija nustatė, kad ji buvo sugadinta.

Iš pradžių vagys pateko į vieną kabinetą, kur buvo vienas kompiuteris. Kabinete suradę kitų universiteto patalpų raktus, vagys atsirakino kitus kabinetus ir iš jų pavogė kompiuterius ir spausdintuvus.

Dėl vagystės Vilniaus 5-sis policijos komisariatas iškėlė baudžiamąją bylą. Padaryti nuostoliai dar skaičiuojami.

Vilniaus 5-jo policijos komisariato komisaras Viktoras Balionis BNS sakė, kad nustebino tai, kad vagytės metu universiteto patalpose buvęs sargas nieko įtartina nepastebėjo ir negirdėjo dūžtančio stiklo garso.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Kraujomaišos šeimoje atomazga: dvi mergaitės sūpuoja prievartos vaisius (4)

Keliolika vaikų viename Aukštaitijos miestelyje auginusi šeima, kurioje patėvis seksualiai išnaudojo protinę negalią turinčią nepilnametę, o broliai – seserį, pagaliau išardyta. Vaikai atsidūrė globos namuose, patėvis – kalėjime, dvi mergaitės sūpuoja prievartos vaisius.

Orai: nuo kitos savaitės viskas pasikeis (1)

Rugsėjo ir spalio sandūra mums padovanojo ganėtinai šiltus, bet ne itin gražius orus.

L. Graužinienė ragina K. Komskį trauktis iš Seimo vicepirmininko pareigų (106)

Seimo vadovė „darbietė“ Loreta Graužinienė ketvirtadienį paragino „tvarkietį“ Kęstą Komskį trauktis iš parlamento vicepirmininko pareigų.

Rinkėjai pradėjo vertinti K. Krivicką (96)

Rinkėjai tarp dažniausiai minimų 25 visuomenės veikėjų pradėjo minėti ir į politiką pasukusį prodiuserį Kristupą Krivicką, rodo rugsėjį atlikta „Baltijos tyrimų“ apklausa.

Mažėja atotrūkis tarp socialdemokratų ir konservatorių apklausa (903)

Artėjant Seimo rinkimams Socialdemokratų partija vis dar išlieka gausiausiai remiama, tačiau išaugęs palaikymas šiuo metu opozicijoje esančiai Tėvynės sąjungai-Lietuvos krikščionims demokratams (TS-LKD) sumažino atotrūkį tarp dviejų populiariausių politinių jėgų.