A.Pilvelis teigia įsigijęs kontrolinį "Lietuvos aido" akcijų paketą

 (2)
Pats A. Pilvelis sakė BNS, kad nupirko nuosaikiajam konservatoriui Sauliui Šalteniui priklausiusias 40 proc. akcijų ir dabar turįs beveik 80 proc. akcijų.

Kiti su dienraščiu susiję asmenys teigė, kad A. Pilveliui parduota trečdalis S. Šaltenio akcijų.

Apie 8 proc. akcijų priklauso JAV lietuviui Albinui Markevičiui, likusios - konservatoriams ir pavieniams asmenims.

Penktadienį įvyko dienraščio akcininkų susirinkimas, kuriame buvo sustabdyti stebėtojų tarybos įgaliojimai ir išrinkta nauja.

Pasak "Lietuvos aido", stebėtojų tarybos nariais tapo A. Pilvelis, Tėvynės sąjungos iždininkas Ramūnas Garbaravičius ir dienraščio "Respublika" žurnalistas Aurimas Drižius.

A. Pilvelis sakė BNS, kad kitą savaitę iš vyriausiojo redaktoriaus pareigų ketinama atleisti Rimantą Varnauską ir "užsiimti kolektyvo formavimu".

Pasak verslininko, dienraštis ir toliau palaikys dešiniąsias politines jėgas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

S. Skvernelis: matau galimybę koalicijoje dirbti su visomis partijomis (882)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) sąrašo lyderis Saulius Skvernelis sako vis dar matantis galimybę dirbti koalicijoje su visomis politinėmis jėgomis, taip pat ir su liberalais.

G. Landsbergis: koalicijos formavimas gali prasidėti jau šį vakarą (587)

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis sako, kad būsimos koalicijos formavimas gali prasidėti jau sekmadienio vakarą, ir teigia, kad mato galimybių, jog nauja valdžia būtų stabili.

A. Butkevičius pasidalino prognozėmis (148)

Valdančiųjų socialdemokratų lyderis premjeras Algirdas Butkevičius žada artimiausiu metu pasakyti savo ateities planus partijoje ir prognozuoja, kad socialdemokratai naujajame Seime dirbs opozicijoje.

Tabore sutikta narkomanė: per vieną kartą duriuosi 7 dozes, tai per dieną man reikia 300 eurų (222)

Šią savaitę Vilniaus tabore buvo pjaunami medžiai, trukdantys taborą stebėti vaizdo kamera, šienaujama žolė, mat narkotikų prekeiviai ir narkomanai per policijos patikras joje slepia narkotikus.

Rusijoje nepageidaujamas britų žurnalistas: nepalaikau Lietuvos sprendimų riboti Kremliaus žiniasklaidą (256)

Rusijoje ketverius metus dirbęs ir į ją nebeįleistas britų leidinio „The Guardian“ žurnalistas Luke'as Hardingas sako nepalaikantis Lietuvos sprendimų Kremliaus politinei linijai atstovaujančius žurnalistus paskelbti nepageidaujamais, taip pat blokuoti kai kuriuos Maskvos kontroliuojamus televizijos kanalus.