Aloyzas Sakalas kalba apie vieną partiją

Socialdemokratų partijos garbės pirmininkas Aloyzas Sakalas teigia, kad kairiosios socialdemokratinės jėgos turėtų susijungti ne į koaliciją, o į vieną partiją.
Spaudos konferencijoje trečiadienį A. Sakalas teigė, kad jis nėra Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) bei Lietuvos demokratinės darbo partijos (LDDP) vienijimosi į koaliciją šalininkas.

"Visos socialdemokratinės jėgos turi jungtis į vieną partiją", teigė jis.

A. Sakalas mano, kad į vieną partiją galėtų susivienyti LSDP, "Socialdemokratija 2000" bei LDDP.

"Aš matau trijų partijų spektrą, dar galima galvoti ir apie Moterų partiją, tačiau socialliberalų partijos (Naujosios sąjungos) idėjos dar nėra labai aiškios", kalbėjo jis.

A. Sakalas mano, kad galvodami apie savo tolesnę ateitį, vienijimosi idėją turėtų paremti ir nuo LSDP praėjusiais metais atskilusi "Socialdemokratija 2000".

"Jei partijos vadai nori sėdėti su savo 5 procentais (balsų), tegul sėdi, bet jei jie nori būti rimta politine jėga, tai turi galvoti, kaip susijungti ir pasidaryti vieninga tikra kairiąja jėga", pažymėjo A. Sakalas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Vatikanas uždraudė katalikams barstyti mirusiųjų pelenus (40)

Vatikanas uždraudė katalikams barstyti mirusiųjų pelenus. Taip norima užtikrinti, kad juos pasieks maldos ir geriau bus išsaugotas jų atminimas, praneša agentūra AFP.

L. Graužinienė valstiečių siūlymus vadina keistais (128)

Kadenciją baigiančio Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė teigia, kad jos postą turėtų perimti parlamente jau dirbęs ir patirties turintis asmuo.

B. Vėsaitė: socialdemokratai pralaimėjo, nes atsisakė savų vertybių (71)

Į Seimą neišrinkta buvusi ūkio ministrė socialdemokratė Birutė Vėsaitė įsitikinusi, kad socialdemokratų pralaimėjimą šiuose rinkimuose lėmė tai, kad partija atsisakė socialdemokratinių vertybių.

Užsienio reikalų ministras dalyvaus Varšuvos saugumo forume (17)

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius trečiadienį išvyksta į Lenkiją, kur dalyvaus kasmetiniame Varšuvos saugumo forume - diskusijoje apie naujus iššūkius regioniniam bendradarbiavimui saugumo srityje.

Į Lietuvą atvyksta Estijos Prezidentė (20)

Prezidentės Dalios Grybauskaitės kvietimu trečiadienį į Lietuvą darbo vizito atvyksta Estijos Prezidentė Kersti Kaljulaid.