Algirdas Brazauskas vengia tiesių atsakymų

 (8)
Kadenciją baigęs prezidentas Algirdas Brazauskas sakosi dar neapsisprendęs, ar sutiktų tapti kairiosios koalicijos lyderiu.
"Pažiūrėsim, kaip toliau bus, kokią formą gali įgauti mūsų tolimesnis bendradarbiavimas", interviu "Žinių radijo" stočiai sakė A. Brazauskas, paklaustas, ar sutiktų tapti šios koalicijos vadovu.

Jis teigė, kad jį "varžo buvusio prezidento statusas", todėl jis vengia būti kurios nors vienos partijos nariu.

A. Brazauskas nori, kad prie Lietuvos socialdemokratų partijos ir LDDP sudarytos koalicijos prisijungtų daugiau politinių partijų.

"Aš kviečiu socdemus ir LDDP sudaryti rimtą koaliciją, prie kurios galėtų prisidėti daugiau partijų. Tokiu būdu būtų sudaryta demokratinis rinkiminis - politinis blokas", kalbėjo jis.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

A. Jokubaitis. F. Nietzsche tik juokiasi (46)

Norint suprasti dabartines Europos Sąjungos politinės krizės priežastis, reikia suprasti šios politinės organizacijos istoriją. Europos Sąjunga turi du skirtingus savo istorijos etapus.

Išankstinis balsavimas praėjo sklandžiai (3)

Išankstinis balsavimas Seimo rinkimų antrajame ture praėjo sklandžiai, skundų apie rimtus pažeidimus negauta, sako Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininko pavaduotoja Laura Matjošaitytė.

Nori negerti, bet nebegali: kada įvyksta lemtingas pokytis (199)

Dar tik pusė aštuntos, o prie kioskelio būriuojasi kompanija. „Baltus arklius reik baidyt“, – į labo ryto palinkėjimą atsako gyviausias.

Kur dingsta rinkimų atlyginimams skirti pinigai: pirmininkai apšvarino savo narius? (180)

Rinkimų apylinkių komisijų nariai neseniai gavo atlyginimą už rugsėjo mėnesį. Atlyginimai, žinoma, nedideli, tačiau kai kurių komisijų nariai skundžiasi, kad dėl to kaltas ne tik mažas finansavimas, tačiau ir nesąžiningi komisijų pirmininkai, kurie sau išsimoka daug didesnes algas.

Seimas svarstys siūlymą riboti kadencijas Teisėjų tarybos nariams (15)

Seimas svarstys kelių parlamentarų siūlymą riboti kadencijas Teisėjų tarybos nariams – tokioms pataisoms po pateikimo pritarta šią savaitę.