A.Butkevičiaus laukė septyniolika rinkėjų

 (4)
Vos apžvelgęs Vilniaus Žvėryno gimnazijos salėje sėdinčius 11 moterų ir 6 vyrus, A.Butkevičius pasidžiaugė, matydamas pažįstamus iš ankstesnių susitikimų veidus.

Seimo narys teigė pastebėjęs, kad kol sėdėjo uždarytas, šalies ekonomika pablogėjo, ir dėl to kalti politikai, Lietuvoje valdžios per daug, ji tik skirsto, ko neturi, kalba apie Europos Sąjungą ir neskiria dėmesio Rytų rinkai.

A.Butkevičius pranešė įsteigęs pilietinės gynybos fondą, kuris kaups lėšas padėti tiems, kurie neišgali pasisamdyti advokato.

"Ką galite pasakyti dėl lėšų skyrimo Lietuvos kariuomenei? Ar žinojote, kad 1991 metų sausio 13-ąją bus žmonių aukų?" - teiravosi įvairaus amžiaus rinkėjai.

A.Butkevičius aiškino esąs už profesionalią kariuomenę. Sausio įvykių išvakarėse jis žinojęs, kad sovietų kariškiai atakuos. Jei tuo metu jis būtų pasirinkęs partizaninį karą - dabar Lietuvoje būtų kaip Čečėnijoje. Todėl remdamasis JAV instituto rekomendacijomis ginant Lietuvos nepriklausomybę jis panaudojęs civilių veiksmus.

Pasiteisinti tuometis Krašto apsaugos departamento vadovas galįs tik tuo, kad kartu su kitais Lietuvos piliečiais prie parlamento tuo metu buvo ir jo paties tėvai.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Prisiekė daugiau nei 1,3 tūkst. karių (8)

Penktadienį Lietuvos valstybei prisiekė daugiau nei 1,3 tūkst. šauktinių ir karių savanorių.

Prieš LRT galimai įvykdyta kibernetinė ataka (27)

Penktadienio popietę, po 16 valandos, dėl incidento LRT kompiuteriame tinkle nutrūko įprastinė LRT programa. Pasak LRT technikos centro vadovo Arno Zuikio, yra pagrindo manyti, kad tai buvo kibernetinė ataka, rašoma LRT išplatintame pranešime spaudai.

L. Linkevičius Rukloje gyvenatiems pabėgėliams: incidentas buvo išimtis (38)

Penktadienį Ruklos pabėgėlių priėmimo centre apsilankęs užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ragino imigrantus suprasti, kad šią savaitę miestelyje įvykęs sirės ir irakietės susidūrumas su vietiniais gyventojais yra išimtis, o ne taisyklė.

G. Landsbergio konservatorių pergalės receptas (840)

Nors apžvalgininkai šių metų rinkimų kampaniją vadina kaip niekad skurdžia, tačiau bent jau feisbuke linksmybių netrūko. Konservatoriai rinkėjus sugebėjo įtikinti modernumu ir atsinaujinimu, tuo metu socialdemokratai paskendo teisindamiesi.

Per dvi išankstinio balsavimo dienas balsavo beveik 69 tūkst. rinkėjų (9)

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) informuoja, kad Seimo rinkimuose, penktadienio 10 val. duomenimis, per dvi išankstinio balsavimo dienas (spalio 19 ir 20 d.) VRK informacinėje sistemoje balsavusiais iš anksto pažymėti 68 695 rinkėjai, arba 2,88 proc. visų rinkėjų.