A. Vidžiūnas neiškėlė vėliavos

 (5)
Vilniaus pakraštyje esančioje Ožkinių gatvėje, kur gyvena ir A.Vidžiūnas, buvo iškeltos vos kelios valstybės vėliavos.

Praėjusį šeštadienį sostinės policijos pareigūnai tikrino, ar prie visų pastatų iškeltos vėliavos.

Seimo vicepirmininkas gyvena Ožkinių gatvės 248-uoju numeriu pažymėtame name, kurį įsigijo prieš kelerius metus.

Maždaug prieš 10 metų šiame pastate buvo Ožkinių kaimo parduotuvė, vėliau ji buvo privatizuota ir po kurio laiko parduota. Šiame name, be A.Vidžiūno, gyvena dar viena šeima.

Vakar Seimo vicepirmininkas teigė tik iš "Lietuvos ryto" sužinojęs, kad prie jo namų nebuvo iškelta vėliava.

"Rimtai? Pasakysiu sąžiningai, aš net nepasižiūrėjau. Mat name gyvename su kaimynu. Šį pusmetį esame sutarę, kad vėliavą kabina jis. Su kaimynu gerai sutariame, esame pasidaliję kai kuriuos darbus. Sakykim, aš moku už elektrą, kaimynas - už dujas. Garbės žodis, nepasižiūrėjau, esu kaltas", - teigė A.Vidžiūnas.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Teisingumo grimasos, arba kodėl B. Spears Lietuvoje dirbti negalėtų (2)

Seimas atmetė prezidentės Dalios Grybauskaitės veto Darbo kodeksui, todėl nuo sausio mėnesio įsigalios Seimo priimtas naujasis kodeksas. Kartu su veto buvo atmesta ir viena pataisa, kuri ypač svarbi proto ar psichikos negalią turintiems žmonėms.

Orai: prasidės rudeninis lietaus ir vėjo šėlsmas (2)

Savaitei įpusėjus daug kur nušniokš lietus. Paskutinėmis darbo dienomis vyraus šiltesnis oras, tačiau bus vėjuota. Danguje numatoma tikra sumaištis: saulę keis debesys ir atvirškčiai, o protarpiais dar ir lietus pasipils.

Seimo rinkimuose jau balsuoja užsienyje gyvenantys lietuviai (69)

Nuo antradienio Lietuvos ambasadose užsienyje jau galima balsuoti Seimo rinkimuose. Savo valią tautiečiai gali išreikšti ambasadose, konsulatuose arba internetu. Jei balsuos 35 000 užsienyje gyvenančių lietuvių, jie galės turėti savo rinkimų apygardą ir rinkti savo kandidatą į Seimą.

Kauno meras – „išrinktųjų“ koziris rinkimų kampanijoje (189)

Kaip ir visuose žaidimuose, kozirius turi ne visi. Panašiai ir su Seimo rinkimais Kaune. Kai kurie kandidatai iš reklaminių plakatų žvelgia vieniši ar su su partijos kolegomis.

Kariuomenė: sutartys su „Nota Bene“ buvo pildomos (15)

Kariuomenė patvirtina, kad atsarginės lauko virtuvės įrangos pirkimo sutartys buvo papildytos jau po to, kai „Nota Bene“ pristatė prekes, tačiau tikina, kad nebuvo keičiamos ar išbraukiamos jokios nuostatos, susijusios su prekių techninėmis specifikacijomis.