A. Stašaičio gydytojas neigia patyręs spaudimą

Verslininko Arvydo Stašaičio gydytojas neigia, kad Tardymo departamentas darė jam spaudimą. Interviu dienraščiui "Kauno diena" A. Stašaitis teigė, kad jį gydantį gydytoją tardytojai mėgino įbauginti ir taip priversi daugiau jo nebegydyti.
Pasak A. Stašaičio, gydytojui "užlaužus rankas" Tardymo departamente teko aiškintis, kuo jo pacientas serga, o vėliau jį gąsdino, neva pacientas gali "susprogdinti ligoninę ir peilį į šoną įvaryti".

A. Stašaitį gydantis Kauno Romainių tuberkuliozės ligoninės gydytojas ordinatorius Emanuelis Pundzius šiuos A. Stašaičio teiginius BNS korespondentui pavadino "fantazijos vaisiumi".

Pasak jo, kovo pradžioje ligoninė iš Tardymo departamento gavo oficialų paklausimą apie A. Stašaičio sveikatos būklę, kuriame buvo prašoma patvirtinti diagnozę bei nurodyti, kiek numatoma jį gydyti.

"Kiek būdavo tokių ligonių, o juk tuberkuliozė - kalėjimo liga, visą laiką gaudavome raštus ir turėdavome atsakyti", sakė gydytojas.

E. Pundzius sakė, kad dabar A. Stašaičiui nustatytas tuberkuliozės paūmėjimas ir jis Romainių tuberkuliozės ligoninėje gali būti gydomas dar porą mėnesių.

Verslininkas, buvęs Kapitalistų klubo prezidentas A. Stašaitis po daugiau nei 5 metų kalinimo į laisvę buvo paleistas vasario pradžioje.

Patekęs į laisvę, A. Stašaitis padarė nemažai stulbinančių pareiškimų, įskaitant ir tai, kad jis neva niekada neraginęs Lietuvos verslininkų nemokėti mokesčių.

Dideliais finansiniais nusikaltimais kaltinamo A. Stašaičio bylą toliau tiria Generalinė prokuratūra ir Tardymo departamentas prie VRM.

45-erių metų Kauno verslininkas iki teismo nuosprendžio 1998 metais kalėjime praleido apie ketverius metus. Dėl to A. Stašaitis yra kreipęsis į Europos žmogaus teisių teismą Strasbūre, reikalaudamas 2 milijonų litų kompensacijos.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Seimo komisija siūlo nepritarti J.Oleko atsakymams į interpeliacijos klausimus (12)

Seimo komisija siūlo nepritarti krašto apsaugos ministro socialdemokrato Juozo Oleko atsakymams į interpeliacijos klausimus.

J.Olekas: kaltu nesijaučiu, padėjau nustatyti nusikalstamą veiką (19)

Krašto apsaugos ministras socialdemokratas Juozas Olekas teigia nesijaučiantis kaltas dėl „auksinių šaukštų“ skandalo, nes būtent jis padėjo atskleisti nusikalstamą veiką.

„Istorijos detektyvuose” nepriklausomos Indijos kaltininkai ir tarpukario darbininkų streikai

Kaip lietuviai susiję su Indijos nepriklausomybe? Iš kur kilęs Hermanas Kalenbachas ir kuo jis nusipelnė? Tarpukario Lietuvos darbininkai ir jų maištai. Šias istorijas pasakosime šį antradienį „Istorijos detektyvų“ laidoje.

Po Vyriausybės sprendimo - J. Miliaus susitikimas su G. Vainausku (19)

Vyriausybei trečiadienį priėmus sprendimą atleisti Joną Milių iš Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovo pareigų, pastarasis kartu su žmona netrukus susitiko su žiniasklaidos grupės „Lietuvos rytas“ vadovu Gedvydu Vainausku.

Įvertino „Lietuvos sąrašo“ siūlymus: valstybės valdomos ne referendumais (24)

Esame ne Atėnai ir ne Sparta, tad valstybę valdyti reikia civilizuotais būdais, o ne „Lietuvos sąrašo“ siūlomais referendumais, LRT RADIJUI sako Investuotojų forumo Mokesčių grupės vadovas Kęstutis Lisauskas. Anot politikos apžvalgininko Ramūno Bogdano, „Lietuvos sąrašą“ sudaro intelektualūs, idėjų turintys žmonės, bet ši partija – iš to paties medžio, kaip ir „Drąsos kelias“.